pixel
ilość znalezionych towarów: 1

Spódniczki do biegania

  Spódniczki do biegania - 100% komfortu i kobiecości

  Bieganie to zdecydowanie kobiecy sport! Spędzając długie godziny na treningach oraz szykując się do ważnych zawodów powinnaś czuć się w pełni kobieco i wyglądać tak jak chcesz, niezależnie od wysiłku. Spódniczki do biegania to ten element odzieży biegowej, który sprawi, że będziesz czuć się komfortowo zarówno na treningu jak i na zawodach.

  Spódniczka do biegania - fason i krój

  Spódniczka do biegania to rozwiązanie zbliżone do spodenek 2w1. W spódniczkach biegowych damskich również znajdziemy wewnętrzne legginsy, z tą różnicą, że zamiast luźnych spodenek drugą warstwę stanowi krótka spódniczka. Wybór pomiędzy jednym a drugim rozwiązaniem to głównie względy wizualne. Zarówno spódniczka jak i spodenki oferują podobne właściwości. W spódniczkach dostępnych Naturla Born Runners znajdziesz dużą ilość kieszonek na wszelkie drobiazgi takie jak klucze czy soft flask oraz telefon. W wybranych modelach znajdziesz też wbudowany pas, który będzie świetną alternatywą dla plecaka biegowego.

  Spódniczka biegowa - świetne rozwiązanie na ultra

  Biegając w górach warto wybrać rozwiązanie hybrydowe czyli spódniczkę do biegania z legginsami lub spodenki 2w1. Dzięki temu unikniesz obcierania ud. Jeśli chcesz poznać inne modele spodenek koniecznie przeczytaj nasz artykuł z listą najlepszych modeli spodenek biegowych damskich w tym sezonie.