pixel
ilość znalezionych towarów: 16

Saucony buty do biegania

  Saucony buty do biegania z historią

  Saucony to amerykańska marka legenda! Powstała w 1898 roku w USA, w stanie Pensylwania i jest prawdopodobnie najstarszą marką biegową na świecie. Nazwa Saucony wzięła się od nazwy niewielkiej, pobliskiej rzeki Saucony Creek. W logo Saucony znajdziemy charakterystyczne dla okolicy 3 głazy. Podczas gdy w latach 60 wielkie marki biegowe toczyły zażarty bój marketingowy o klientów, marka Saucony zajmowała się tym co potrafi najlepiej - szukała zaawansowanych rozwiązań dla biegaczy na całym świecie! Buty biegowe Saucony jako pierwsze posiadały cholewkę mocowaną bezpośrednio do podeszwy środkowej. Lata mijały, a Saucony to nadal jeden z czołowych producentów najlepszych butów biegowych świata, które możemy zobaczyć na stopach topowych maratończyków oraz setek tysięcy pasjonatów biegania.

  Buty do biegania Saucony sklep online i stacjonarny

  W ofercie Natural Born Runners znajdziesz najpopularniejsze modele butów do biegania Saucony. Możesz zamówić je online lub przymierzyć naszym sklepie. Saucony to zarówno modele asfaltowe, jak i trailowe. Firma Saucony stale ulepsza buty, więc od niedawna znajdziesz w NBR także Saucony z carbonem - jedne z najpopularniejszych startówek na rynku, należące do serii Saucony Endorphin Pro. W najnowszych modelach Saucony znajdziemy płytkę węglową zakrzywioną w kształt litery S, co pomaga biegaczom na szybsze i bardziej efektywne przetaczanie stopy.

  Saucony buty asfaltowe i trailowe kiedyś i dziś

  Rozwój butów asfaltowych Saucony pokazuje jak bardzo zmienił się cały rynek biegowy na świecie. Ponad 100 lat temu, gdy powstała marka Saucony, bieganie dla przyjemności było czymś niemal niespotykanym. Do lat siedemdziesiątych Saucony nie były na świcie mocno rozpoznawalną marką. To jednak właśnie ten producent wypuścił na rynek pierwszy buty, w których cholewka była mocowana bezpośrednio do podeszwy środkowej. Od tego czasu Saucony nie ustają w poszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań dla biegaczy, które pomagają im startować i trenować lepiej, szybciej i efektywniej. W ofercie Natural Born Runners znajdziesz nie tylko Saucony na asfalt, ale także buty trailowe Saucony. Wśród nich największą popularnością cieszy się model Saucony Peregrine. To trailowy klasyk, który możesz zabrać nie niemal na każdy teren.

  ZOBACZ POPULARNE MODELE BUTÓW SAUCONY

  SAUCONY PEREGRINE

  SAUCONY ENDORPHIN PRO

  SAUCONY RIDE

  SAUCONY KINVARA

  SAUCONY GUIDE