pixel
ilość znalezionych towarów: 24

Okulary do biegania Goodr

Goodr - szalona marka okularów dla wyluzowanych sportowców

Goodr to niezależna amerykańska marka okularów przeciwsłonecznych z siedzibą w Kaliforni, specjalizująca się w tworzeniu niedrogich, okularów przeciwsłonecznych w różnorodnych kolorach i stylach przeznaczonych dla osób aktywnych. Firma jest również znana ze swoich zabawnych nazw produktów, jaskrawych wzorów i ekstrawaganckich kampanii reklamowych. Jej początki sięgają 2015 roku, kiedy trzech przyjaciół ze szkoły średniej, entuzjastów biegania: Stephen Lease, Keri Blunt i Ben Abell postanowiło rozwiązać pewien problem.

Do tej pory produkowane okulary przeciwsłoneczne do biegania były drogie, brzydkie i nadmiernie skomplikowane. Aby temu zaradzić postanowili zaprojektować parę okularów przeciwsłonecznych do biegania, które byłyby przystępne cenowo, stylowe i zarazem w pełni funkcjonalne. I udało im się to! I w taki sposób narodziła się marka Goodr. W języku angielskim, słowo "goodr" jest fonetyczną formą wyrazu "gooder," który jest rodzajem skrótu od angielskiego słowa "gooder" (lepszy) lub "gooder-er" (jeszcze lepszy). W kontekście marki "goodr," sugeruje, że ich okulary przeciwsłoneczne są lepsze zarówno pod względem jakości, stylu oraz ceny, niż inne dostępne na rynku opcje.

Marka zaczęła swoją działalność specjalizując się w bieganiu, ale szybko zaczęła adresować swoje produkty do wszystkich sportowców i miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Okulary Goodr często określane są mianem najlepszych z najtańszych okularów sportowych.

Okulary Goodr - czym się charakteryzują?

Okulary Goodr są wszechstronnymi, unisexowymi okularami, które pasują do niemal każdej twarzy, niezależnie od jej rozmiaru czy kształtu. Twórcy Goodr lubią słowa na F stąd ich misja tworzenia okularów jest prosta i opiera się na 4 kluczowych filarach. Okulary, które produkują muszą być: zabawne (fun), modne (fashionable), funkcjonalne (functional ) i co najważniejsze: przystępne cenowo (‘ffordable).

  • Zabawa to część filozofii, na której opiera się Goodr. Sport nie musi być poważny, zwłaszcza uprawiany w słoneczne dni! Okulary Goodr idealnie sprawdzają się w roli ekscentrycznego dodatku do nie tylko do sportowego stroju. Luźny styl Goodr objawia się również w ekscentrycznych nazwach modeli okularów(np. Flamingos on a Booze Cruise, Nessy's Midnight Orgy czy Whiskey Shots with Satan) . Goodr mocny nacisk kładzie na to, aby każdy mógł być autentycznym i prawdziwym, wyrażając swoją osobowość bez strachu przed oceną czy osądem. Biegając czy uprawiając inny sport w okularach Goodr możesz bez skrępowania podkreślić swoją osobowość.
  • Wszystkie okulary Goodr zostały zaprojektowane w modny sposób. Nie ma powodu, dla którego nie miałbyś używać tych samych okularów zarówno podczas treningu, jak i załatwiając sprawy na mieście. Goodr zrywa ze śmiertelnie poważnym wyglądem profesjonalnych okularów do biegania. W okularach Goodr będziesz dobrze wyglądał zarówno spocony w stroju sportowym jak i podczas niezobowiązującego wypadu na miasto. Najpopularniejsza seria The OG wyglądem nawiązuje do kultowych Ray Banów z serii Wayfarer.

Okulary Goodr - to nie tylko zabawa, ale również duża funkcjonalność

 • Aby osiągnąć tę szaloną uniwersalność okulary Goodr nie mogą jedynie nosić efektownych nazw czy stylowo wyglądać, liczy się również albo i przede wszystkim funkcjonalność. Dlatego każdy model okularów wyróżnia się
  • NO SLIP (antypoślizgowe ramki). To cecha okularów, oznaczająca, że zostały zbudowane z ramki pokrytej specjalną warstwą antypoślizgową redukującej ślizganie się podczas pocenia się. Dodatkowo specjalnie, ergonomicznie wyprofilowany kształt zausznika zapobiega przesuwaniu się okularów. Dzięki temu, nawet podczas aktywności fizycznej, okulary pozostają stabilnie na twarzy, niezależnie od wilgotności czy intensywności ruchu.
  • NO BOUNCE. Oprawki w okularach Goodr oferują wygodne i stabilne dopasowanie, które zapobiega odbijaniu się podczas intensywnych treningów. Dla jeszcze lepszego dopasowania okulary wyposażone zostały w dodatkowy, silikonowy “nosek”, który stabilizuje okulary i pewnie trzyma całą konstrukcję.
  • SOCZEWKI POLARYZACYJNE. Użyte w okularach Goodr szkła eliminują odblaski, co poprawia widoczność i komfort widzenia, zwłaszcza w okolicach wody, śniegu lub mokrej nawierzchni. Dodatkowo soczewki posiadają filtr UV400 i blokują 100% szkodliwych promieni UVA i UVB.
 • Okulary sportowe konkurencyjnych marek są po prostu drogie. Goodr za cel postawiło sobie stworzenie modnych i funkcjonalnych okularów, które jednocześnie będą oferowane w przystępnej cenie. Założyciele marki Goodr chcą dotrzeć ze swoimi produktami do jak najszerszego grona klientów. Nie chcą, aby wysoka cena była przeszkodą w korzystaniu z ich produktów, dlatego starają się utrzymywać atrakcyjne ceny, nie rezygnując przy tym z jakości i stylu.

Goodr okulary - przegląd najpopularniejszych kolekcji

Okulary Goodr występują w kilku wariantach. Nie tylko różnią się między sobą kolorem czy wzorem oprawek, ale również ich kształtem. Ponadto w zależności od wybranego modelu okularów Goodr różnicą będzie nie tylko kształt czy kolor ramek, ale i rozmiar. Dzięki czemu z łatwością można je dopasować do niemalże każdej twarzy.

 • The OG - Klasyczne okulary przeciwsłoneczne w stylu Wayfarer. Charakterystyczny kształt oprawek: kwadratowy z lekko zaokrąglonymi rogami i grube oprawki, te cechy nadają im ponadczasowego charakteru! Okulary Goodr z serii The OG pasują na średniego rozmiaru twarze. To najpopularniejsza kolekcja, od której zaczęła się historia Goodr.
 • The BFG - Większa wersja okularów The OG, dedykowana osobom o większej głowie. Szersze oprawki, dłuższe zauszniki i większe soczewki. Zaprojektowane dla komfortowego dopasowania dla szerszych głów.
 • The Circle G - Kolekcja dla biegowych hipsterów! Okrągłe oprawki zaprojektowane, aby wyglądać dobrze i komfortowo pasować do twarzy, niezależnie od tego, czy się pocisz podczas wysiłku fizycznego, czy też pijesz Espresso Tonic po treningu w swojej ulubionej kawiarni. W zależności od wybranego wariantu występują w mniejszych lub średnich rozmiarach pasujących na mniejsze lub średnie głowy.
 • The VRG - Odważny, futurystyczny kształt oferujący wysoką funkcjonalność. Zaprojektowany, aby wyglądać świetnie niezależnie od tego, czy się pocisz podczas wysiłku fizycznego, czy też podróżujesz w czasie i przestrzeni. Pasuje na średniego rozmiaru twarze.
 • The Wrap G - Okulary z dużymi soczewkami, które doskonale chronią przed słońcem, również tym próbującym dostać się do oczu z boku. Posiadają szkła z systemem anti-fog, które zmniejszają ryzyko zaparowania. Oferują lekkie dopasowanie, redukują odblaski i chronią przed promieniowaniem UV 400. Świetne zarówno do biegania jak i jazdy na rowerze. Pasują na średnie i większe twarze.

Wybrane modele okularów Goodr widoczne na stronie internetowej można również zakupić w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: