pixel
ilość znalezionych towarów: 7

Klapki regeneracyjne Oofos

  Oofos - klapki regeneracyjne dla biegaczy, kolarzy i triathlonistów

  Trenując intensywnie poświęcasz na sport wiele czasu i ogromne pokłady energii. Nic więc dziwnego, że zależy Ci na tym, aby Twój trening przynosił efekty i dobre wyniki. Obecnie coraz bardziej wzrasta świadomość tego jak kluczowa jest dla sportowców regeneracja. Oofos to amerykańska marka, która z całym sztabem specjalistów z branży obuwniczej badała ten temat przez długi czas by wypracować klapki regeneracyjne Oofos dla biegaczy. To innowacyjny produkt, który wspomaga regeneracyjną powysiłkową i pomaga Ci trenować bardziej efektywnie.

  Oofos - obuwie regeneracyjne dla sportowców - co je wyróżnia

  Tym co wyróżnia markę Oofos jest opatentowana przez nią innowacyjna pianka Oofom. To bardzo lekka pianka, która absorbuje aż 37% wstrząsów więcej niż tradycyjna pianka EVA, używana przez innych producentów, tego typu obuwia. Dzięki możesz lepiej regenerować się po treningu na zwykłym spacerze lub po prostu idą do sklepu. Pianka Oofom działa ona stymulująco na łuk i podbicie stopy poprzez działanie masujące je podczas każdego ruchu. Odczuwalne jest to jako przynoszący ulgę masaż, podczas gdy robimy każdy krok. Dodatkowo klapki regeneracyjne ułatwiają naturalny ruch i przetaczanie stopy dzięki elastyczności pianki Oofoam i uwzględnieniu biomechaniki stopy przy projektowaniu. Świetnie właściwości regeneracyjne klapek Oofom docenią szczególnie osoby, które trenują intensywnie i nie mają czasu na dłuższą odnowę biologiczną.

  Japonki Oofos i inne rodzaje klapek regeneracyjnych

  W ofercie Natural Born Runners znajdziesz różne rodzaje i kolory klapek regeneracyjnych marki Ooofs - wersje klasyczne, japonki oraz klapki na rzep. Produkty przeznaczone są zarówno dla trenujących kobiet i mężczyzn. Świetnie sprawdzą się nie tylko po treningu, ale także w czasie podróży czy letnich spacerów, wyjść na zakupy czy na miasto. Wszystko dzięki świetnemu, nowoczesnemu desingowi. Zobacz je na naszej stronie lub w sklepie stacjonarnym i wybierz opcję dla Ciebie.