pixel
ilość znalezionych towarów: 7

Batony Clif Bar

  Batony Clif Bar - dobry pomysł na uzupełnienie diety biegacza

  Większość biegaczy i osób kochających sport wie jak ważne w osiąganiu dobrych wyników jest odpowiednie żywienie. Szczególnie biegacze ultra i osoby kochające rower czy wspinaczkę wiedzą, że podczas wielogodzinnego wysiłku trudno jest dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość kalorii. W takich sytuacjach świetnie mogą się sprawdzić batony Clif Bar, rozsławione przez legendarnego amerykańskiego ultrasa Scotta Jurka (mającego nota bene polskie korzenie). Batony energetyczne Clif Bar są wysokoenergetyczne i po prostu pyszne. Dlatego świetnie nadają się nie tylko jako przekąska w czasie treningu, ale także po nim. W końcu znacznie lepiej wylewa się siódme poty mając w głowie pyszną zdrową nagrodę

  Clif Bar baton - co znajdziemy w środku

  Baton Clif Bar dla biegaczy to w zależności od smaku około 280 zdrowych kalorii. W batonach znajdziemy zrównoważone naturalne składniki takie jak: płatki owsiane, daktyle, orzechy, masło, orzechowe czy jagody. Clif Bar to wielość smaków: od ukochanej przez ekipę Natural Born Runners białej czekolady z orzechami macadamia przez czekoladę mleczną czy borówki. Batony Clif Bar są słodkie, co sprawia, że dla łasuchów mogą być po prostu uzależniają! Ich nie za twarda i nie za miękka konsystencja sprawia, że łatwo je połykać nawet w czasie bardziej intensywnego wysiłku.

  Clif Bar batony dla rowerzystów i wspinaczy

  Clif Bar na rower, na bieganie i na wspinaczkę. Ten baton smakuje w czasie wszystkich aktywności na świeżym powietrzu. Nie bez przyczyny cieszy więc taką popularnością wśród sportowców wyczynowych. Clif Bar to świetna alternatywa dla niezdrowych słodyczy oraz domowych batonów, na których przygotowanie często brakuje czasu. Jeśli więc szukasz wysokoenergetycznej przekąski na treningi i po nich zobacz koniecznie bogatą ofertę batonów Clif Bar w Natural Born Runners!