pixel
ilość znalezionych towarów: 17

Buty do biegania Salomon

  Salomon buty do biegania — kawałek alpejskiej historii trailu

  Buty biegowe Salomon zna niemal każdy wielbiciel trailu. Salomon zapracował sobie na to ponad trzydziestoletnią historią tworzenia jednych najlepszych butów trailowych, produkowanych i testowanych w sercu Alp. Buty do biegania w terenie Salomon kojarzą się wielu osobom z tak kultowymi modeli jak Salomon SpeeCross czy Salomon Sense Ride. Do oferty Salomona z roku na rok przybywają jednak coraz nowsze modele, tworzone wspólnie z najlepszymi ultrasami na świecie i odpowiadające na wszystkie potrzeby biegaczy trailowych, którzy pragną ściagać się na coraz nowszych i dłuższych zawodach.

  Salomon buty do biegania po górach — za co kochają je biegacze

  Wszystkie modele tej marki projektowane tak, abyś mógł biegać nawet po najtrudniejszych szlakach i czerpać przyjemność z treningów. Modele butów biegowych Salomon różnią się między sobą między innymi, wielkością amortyzacji oraz rodzajem bieżnika. Buty biegowe Salomon na błoto wyróżnia agresywny bieżnik, którą odpowiada za dobrą przyczepność. Zupełnie inną konstrukcję mają buty do skały. Salomon buty do biegania ultra, między innymi w skalistym terenie, cechuje natomiast duża ilość amortyzacji, którą możemy znaleźć np. nowym modelu Salomon Ultra Glide.

  Buty trialowe Salomon — w góry, do lasu i na citytrail

  Buty do biegania Salomon możemy spotkać nie tylko w górach. Modele Salomon z łagodniejszym bieżnikiem świetnie sprawdzają się także podczas biegania w lesie. Salomon buty biegowe możemy też zobaczyć na nogach najlepszych biegaczy trailowych na świecie, którzy ścigają się w niezwykle popularnym cyklu Golden Trail Series. To właśnie ich sugestie brane są pod uwagę podczas tworzenia kolejnych ulepszeń dotychczasowych modeli butów Salomona do biegania.