pixel
ilość znalezionych towarów: 64

Buty do biegania Asics

Buty do biegania Asics - japońska tradycja i nowe technologie w służbie biegaczom

Asics buty do biegania znają niemal wszyscy miłośnicy tej dyscypliny! Asics to marka, która powstała w 1949 roku w Japonii i cieszy się do teraz ogromnym zaufaniem biegaczy na całym świecie. Nazwa Asics jest akronimem łacińskiej sentencji “Anima sana in corpore sano”, która w języku polskim oznacza„W zdrowym ciele zdrowy duch”. Buty Asics do biegania nie bez powodu kojarzą się wielu biegaczom z stawieniem bezpieczeństwa ich użytkowników na pierwszym miejscu. Obuwie Asics projektowanie jest tak, aby dzięki dobranej do potrzeb biegacza amortyzacji zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa i poczucia komfortu. Jednocześnie Asicsy stale się rozwijają, tworząc najnowocześniejsze obuwie dla najszybszych maratończyków na świecie!

Asics do biegania - jak wybrać model dla siebie

Buty do biegania Asics to obecnie dziesiątki modeli, dopasowanych do różnorodnych potrzeb biegaczy. Modele Asics Gel wybierają każdego roku setki klientów Natural Born Runners. Asics do biegania po asfalcie to modele, które wyróżnia często doskonała amortyzacja. Tysiące biegaczy na całym świecie pokochało m.in. flagowy model tej marki Asics Nimbus, czy Asics Kayano. Asic ma w swojej ofercie równeż modele dla początkujących biegaczy, takie jak np. Asics Gel Excite. Aby podjąć decyzję, który Asics do biegania jest dla nas warto przeczytać artykuł na naszym blogu Buty do biegania Asics. Przegląd najnowszych modeli.

Asics supinacja i Asics pronacja - jak rozróżnić Asics do biegania po asfalcie

Buty do biegania po asfalcie Asics różnicujemy między innymi z uwagi na rodzaj stopy biegacza. Buty do biegania Asics dla nadpronatorów, takie jak Asics Kayano wyróżnia dodatkowe wzmocnienie podeszwy tak aby stopa nie mogła przetaczać nadmiernie do środka. Osoby z supinacją mogą natomiast bez obaw wybrać Asicsy dla stopy neutralnej. Jeśli poszukuje buty do biegania Asics sklep Natural Born Runners będzie na pewno dobrym miejscem dla Ciebie! U nas kupisz buty Asics online i stacjonarnie.