pixel
ilość znalezionych towarów: 27

Czapki Ciele

Czapki Ciele - na czym polega ich fenomen?

Ciele Athletics to kanadyjski producent czapek do biegania i innych aktywności na świeżym powietrzu. W ich ofercie znajdziemy przede wszystkim czapki z daszkiem. Dostępne w wielu, często bardzo kolorowych i wzorzystych wariantach, czapki Ciele zdobywają w ostatnich latach głowy i serca biegaczy na całym świecie! Na czym polega fenomen czapek Ciele? Jedną z przyczyn, poza świetnej jakości materiałami i przemyślanymi projektami samych czapek, z pewnością jest właśnie ten kolorowy zawrót głowy.

Dobierając odpowiednią czapkę Ciele jesteś w stanie wyróżnić się czy podkreślić swój styl. Fani nie zwracania na siebie uwagi i minimalizmu również znajdą coś dla siebie! Czapki z daszkiem Ciele dostępne są również w bardziej stonowanych wariantach kolorystycznych. Ciele nie różnicuje swoich czapek ze względu na płeć, każda czapka może być zarówno damska jak i męska - jedynym ograniczeniem jest krój i rozmiar, kolorystykę możesz wybrać dowolną!

Czapka Ciele - cechy wspólne wszystkich modeli

Choć w ofercie tej marki znajdziemy wiele kolekcji różniących się między sobą rodzajem daszka czy rozmiarem, to wszystkie modele czapek Ciele Athletics łączy kilka cech wspólnych. Ochrona przed słońcem (UPF40+). Wszystkie czapki Ciele posiadają ochronę przed promieniowaniem UV UPF +40 na przednich panelach, a daszki zapewniają cień podczas długich biegów w słoneczny dzień. Możliwość prania w pralce. Dzięki zastosowaniu miękkich i elastycznych materiałów nie ma problemu z praniem czapek Ciele w pralce. Ułatwia to zachowanie ich w dobrej formie.

Elastyczne daszki. Struktura materiału zastosowanego w daszkach pozwala na łatwe ich składanie czy zginanie. Tak skompresowaną czapkę z łatwością możemy schować do plecaka czy kieszeni. Ponownie rozłożona czapka Ciele zachowuje pierwotny kształt. Elastyczność oznacza również lepsze dopasowanie bez punktowego uciskania głowy, które możemy spotkać czasem w tradycyjnych czapkach. Lekkie i szybkoschnące materiały. COOLmatic, którego różne odmiany możemy znaleźć w poszczególnych seriach czapek do biegania Ciele został zaprojektowany z myślą o oddychalności i zarządzaniu wilgocią. Wysoka oddychalność zapewnia regulację temperatury i pomaga lepiej radzić sobie podczas treningów w upalne dni.

Elementy odblaskowe. Wszystkie czapki Ciele posiadają odblaski, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo podczas treningów po zmroku. Regulowany daszek góra / dół. Czapki Ciele posiadają funkcjonalność, która umożliwia postawienie daszka pionowo. Podnieś daszek, jeśli wolisz ten styl lub, gdy znajdziesz się w górach i trafisz na strome podejście. Daszek w pionie nie będzie ograniczał widoczności.

Czapka z daszkiem Ciele - przegląd kolekcji

Mnogość dostępnych wariantów czapek Ciele może wydawać się na początku dość przytłaczająca. Dlatego dla większej czytelności przypisaliśmy wszystkie czapki dostępne w Natural Born Runners do odpowiednich kategorii, które mają swoje bardziej rozbudowane opisy. Tutaj pokrótce przedstawimy najpopularniejsze kolekcje czapek do biegania Ciele:

  • ➡️ Czapki Ciele GOCap - klasyka gatunku! Klasyczna pięciopanelówka, najbardziej popularna czapka tej marki. Idealnie sprawdzi się na nieco większe głowy lub dla osób, które preferują obszerniejsze czapki. GOCap posiada standardową wysokość “korony” (głębokość czapki), a długość daszka to 6 cm. Dostępna w 2 wariantach: z płaskim oraz zakrzywionym daszkiem.
  • ➡️ Czapki Ciele ALZCap - coś dla biegaczy lub biegaczek z mniejszymi głowami, czapki z tej serii są nieco płytsze, a daszek krótszy - 5 cm. Również dostępna w 2 wariantach: z płaskim oraz zakrzywionym daszkiem.
  • ➡️ Czapki Ciele TRKCap - wariacja na temat dobrze znanych i lubianych czapek typu “truckerka”. Klasyczne “truckerki” najczęściej wykonane są z plastikowej “korony” oraz twardego daszka. W wersji od Ciele dostajemy miękki materiał, który doskonale dopasowuje się do głowy, styl pozostaje więc ten sam, ale jaka wygoda! Długość daszka to 8 cm i wysoka “korona”.
  • ➡️ Czapki Ciele FSTCap - To czapka z kategoria “szybkich” czapek. Inspirowana czapkami używanymi przez kolarzy. Stąd płytsza korona i krótszy daszek o długości 5,5 cm. Świetna dla osób, które lubią takie bardziej dopasowane, kompaktowe czapki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ