pixel
ilość znalezionych towarów: 9

Bluzy do biegania damskie

  Bluza do biegania damska - sposób na zimniejsza aurę

  O ile letnia garderoba biegaczki może być bardzo skromna, o tyle zimą warto zainwestować w dobrej jakości odzież techniczną, która ochroni nas przed chłodem, tak jak np. bluza do biegania damska. Możesz ją założyć jako jedyną warstwę lub ubrać pod nią cienką koszulkę. W mroźne na bluzy damskie do biegania możesz dodatkowo założyć ➡️ kurtkę do biegania damską.

  Bluza do biegania zimą damska - rozwiązanie na temperaturę poniżej 5 stopni

  To właśnie zimą najczęściej będziesz sięgać po tę część garderoby. Pamiętaj, że w mroźne dni ciepła bluza do biegania damska zapewni Ci odpowiedni komfort cieplny tylko wtedy, gdy będzie świetnie oddychała. Nie wybieraj więc nigdy na trening, czy zawody bluzy, która ma składzie przede wszystkim bawełnę. Będzie ona zbyt ciężka i nie zapewni odpowiedniej przewiewności. Damskie bluzy do biegania są najczęściej szyte z technicznych materiałów, które newiele waża i szybko schna. Możesz je bez problemu prać w pralce i używać latami.

  Bluzy damskie do biegania - na zamek i z kapturem

  Bardzo wiele damskich bluz do biegania posiada zamek do ⅓ wysokości oraz podwyższony kołnierzyk. Chroni przez to lepiej przed wiatrem i zimnem, jednocześnie zapewniając łatwiejszą regulację komfortu cieplnego. W Natural Born Runners znajdziesz między innymi bluzy damskie w różnych kolorach. Bez problemu będziesz mogła je więc dopasować do swojej jesiennej i zimowej garderoby.