pixel
ilość znalezionych towarów: 64

Buty do biegania Brooks

Buty do biegania Brooks - 100 lat doświadczenia na rynku!

Buty to zdecydowanie najważniejsza część wyposażenia każdego biegacza. Szukanie tych idealnych do często długa droga! W Natural Born Runners od lat jednymi z najczęściej wybieranych są buty Brooks do biegania. Tworząca je marka powstała w roku 1913 i od ponad 100 lat doskonali swój sprzęt i odzież biegową, tak aby jeszcze lepiej służyły biegaczom na całym świecie. Firma Brooks powstała w Ameryce i od początku skupia się wyłącznie na bieganiu, co przez wielu jest uważane za jej wielką zaletę. Jeszcze do niedawna buty Brooks męski były w naszym sklepie uważane za bardzo wygodne, ale nie do końca ładne. Na szczęście w ostatnich latach marka Brooks zaczęła przykładać bardzo dużą wagę do designu i popularne Brooksy stały się naprawdę bardzo ładne!

Brooks buty do biegania męskie - co je wyróżnia

Brooks buty do biegania męskie od lat są znane z niesamowitej wygody! Brooks Ghost jest chyba najczęściej wybieranym modelem w naszym sklepie stacjonarnym. Wielu osób po założeniu tych butów po prostu nie ma ochoty przemierzać już żadnych innych. Brooks od lat jest oszczędny w wyposażeniu butów w dziesiątki wspierających technologii. Produkuje buty komfortowe i bezpieczne dla biegaczy, tak aby mogli zdrowo i wygodnie trenować i startować na zawodach.

Brooksy do biegania męskie - rodzaje

Buty Brooks dzielimy na dwie główne kategorie ze względu na rodzaj podłoża, na które są przeznaczone: buty trailowe i buty asfaltowe. Jak w przypadku wszystkich marek, buty Brooks buty do biegania po górach mają agresywniejszy bieżnik niż buty asfaltowe, tak aby lepiej trzymać się skał lub błotnistych terenów. To właśnie Brooks Cascadia jest jednym z najbardziej uniwersalnych modeli w ofercie Natural Born Runners. Buty Brooks asfaltowe dzielimy natomiast na te przeznaczone dla stopy neutralnej i nadmiernie pronującej. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać odwiedź nasz sklep stacjonarny, zadzwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością pomożemy dobrać Ci idealne buty do biegania. Garść informacji o Brooksach znajdziesz też na naszym blogu w artykule Buty Brooks. Jak wybrać buty do biegania Brooks.