pixel
PACZKA W WEEKEND - złóż zamówienie do piątku do godziny 13:00 i otrzymaj je w sobotę
ilość znalezionych towarów: 14

Buty Inov-8

  Inov-8 buty do biegania

  Bieganie to pozornie bardzo prosty sport. Biegacz nie potrzebuje masy sprzętu, ale absolutnie kluczowy jest dobór obuwia biegowego, szczególnie jeśli biegamy w terenie. W ofercie Natural Born Runners znajduje się kilkanaście marek obuwia do biegania, z których od lat ogromną popularnością cieszy się Inov-8. Buty do biegania Inov-8 doczekały się już miana kultowych, szczególnie wśród biegaczy ceniących sobie prostotę i kochających bieganie w trudnym terenie. Inov-8 to angielska marka, której historia zaczęła się w 2003 roku od pomysłu stworzenia naturalnego, lekkiego buta z potężnym bieżnikiem, który zapewnia doskonałą trakcję na najbardziej wymagających podłożach błotnistych gór Wielkiej Brytanii. I tak powstał Mudroc 290, który wygrywał nagrodę magazynu Runners World „Produkt roku 2003” i zebrał entuzjastyczne opinie wśród biegaczy.

  Inov-8 buty biegowe - co je wyróżnia

  Buty biegowe Inov-8 to nasz numer jeden na błotniste szlaki i miękki leśny teren, którego w Polsce nie brakuje. Mała ilość amortyzacji, brak zaawansowanych systemów technologicznych, agresywne bieżniki i niskie dropy (czyli różnica w wysokości pomiędzy piętą, a palcami), wszystko po to, żeby dać jak najwięcej radości z biegania. Buty Inov-8 kochają osoby, które w bieganiu cenią sobie wolność i kontakt z podłożem. Wybrane modele to numer 1 na takie biegi jak Łemkowyna Ultra Trail. Od niedawna w ofercie Inov-8 można znaleźć też propozycje na skalisty teren, takie jak Rocklite G 275

  Inov-8 buty biegowe- kultowe modele

  Inov-8 ma na swoim koncie kilka kultowych modeli, które najczęściej wybierają klienci Natural Born Runners. Wśród nich znajdziemy minimalistyczne dynamiczne buty X-talon 212, stworzone z myślą o krótszych zawodach. W 2018 roku Inov-8 jako pierwszy wprowadził również na rynek buty z grafenem - materiałem 200 razy mocniejszym niż stal. W 2020 roku absolutnym numer 1 tej marki stał się Terraultra G 270 z 0 dropem, idealnym dla biegaczy zorientowanych na bieganie naturalne i czucie podłoża.