pixel
ilość znalezionych towarów: 6

Żele Aerobee

  Aerobee - co skłoniło twórców marki do działania?


  Aerobee to niemiecka firma zajmująca się produkcją naturalnych żeli energetycznych na bazie miodu. Twórcy Aerobee to pasjonaci sportów wytrzymałościowych. W ekipie Aerobee znajdziesz zarówno biegaczy, rowerzystów czy triathlonistów. Na rynku, choć obecnych jest wiele marek tradycyjnych żeli, to trudno było dostać produkty możliwie najbardziej naturalne, pozbawione sztucznych składników. Dla twórców Aerobee był to zapalnik, który zrodził wizję opracowania naturalnych żeli, które pomogłyby sportowcom realizować ich pasję w połączeniu ze zdrowym i świadomym stylem życia.

  Żele Aerobee - naturalne żele na bazie miodu


  Podczas szeroko zakrojonych badań i testów, które podjęli twórcy Aerobee, szybko stało się jasne, że optymalnym rozwiązaniem jest żel energetyczny na bazie miodu. Dlaczego to właśnie miód jest głównym składnikiem żeli Aerobee? Miód jest doskonałym źródłem energii podczas wysiłku fizycznego, gdyż zawiera zarówno glukozę, jak i fruktozę.

  Glukoza jest szybko wchłaniana do krwi i jest natychmiast dostępna dla organizmu jako energia. Z drugiej strony fruktoza jest wchłaniana z opóźnieniem czasowym, a tym samym zapewnia długoterminowe zaopatrzenie w energię, co stanowi optymalną mieszankę dla sportowców wytrzymałościowych. Ponadto miód naturalnie zawiera niewielkie ilości enzymów, witamin i minerałów. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do startu w maratonie, biegu ultra, czy jeździsz na rowerze, żele Aerobee zapewnią Ci naturalne paliwo.

  Żele Aerobee - prosty, naturalny skład


  Bazą dla wszystkich rodzajów żeli Aerobee jest miód. A właściwie zrównoważona mieszanka różnych rodzajów miodu. Aerobee od początku stawia na naturalne produkty i regionalność. Miód nabywany jest lokalnie z północnych Niemiec lub z innych krajów europejskich. Uzupełnieniem prostego składu jest dodatek z soli morskiej wydobywanej z Morza Bałtyckiego. Dzięki takiej mieszance, żele Aerobee w naturalny sposób dostarczają energię oraz uzupełniają utracone mikroelementy. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych marek, żele Aerobee oferuje ultra prosty i naturalny skład: w swojej oryginalnej wersji składa się on dokładnie z trzech składników: miodu, wody i soli morskiej.

  Żele Aerobee - czym się różnią między sobą?


  Żele Aerobee występują w 2 wariantach. Klasyczny żel Aerobee Honey Energy Gel ma bardziej gęstą konsystencję i wymaga popicia wodą dla lepszej wchłanialności. Wersja Aerobee Liquid Energy Gel posiada łagodniejszą i bardziej kremową odmianę miodu. Charakteryzuje się on niższą lepkością dzięki czemu bardziej płynną konsystencję uzyskuje się za pomocą innej struktury krystalicznej miodu, a nie przez dodanie wody. Pozwala to na utrzymanie tej samej pojemności opakowania, co w przypadku klasycznej wersji żelu Aerobee (konkurencyjne żele w wariantach rozwodnionych najczęściej mają wyraźnie większą pojemność). Wszystkie żele zakupić można w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnie w sklepie w Poznaniu.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  • ➡️ Żele energetyczne - zobacz wszystkie dostępne żele w naszym sklepie
  • ➡️ Żele Ale - polska marka półpłynnych żeli
  • ➡️ Żele Dextro - rozwodnione koncentraty bez konieczności popijania
  • ➡️ Żele Enervit - włoska marka odżywek premium
  • ➡️ Żele Gu - jedna z najpopularniejszych marek żeli na świecie
  • ➡️ Żele Hammer - amerykański specjalista w dziedzinie suplementacji sportowców wytrzymałościowych
  • ➡️ Żele High5 - łatwo przyswajalne żele z Wielkiej Brytanii
  • ➡️ Żele Huma - amerykańskie żele z niezwykle naturalnym składem
  • ➡️ Żele Squeezy - marka, która jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży żel energetyczny