pixel
ilość znalezionych towarów: 26

Rękawiczki do biegania

Rękawiczki do biegania

Podobnie jak reszta biegowej garderoby, również rękawiczki biegowe zrobione zostały z technicznych materiałów. Tego typu tworzywa zapewniają odpowiedni komfort cieplny przy utrzymaniu jednocześnie właściwej termoregulacji. W zależności od wybranego modelu możemy znaleźć rękawiczki o różnej grubości i ciepłocie. Decydując się na konkretne rękawiczki do biegania warto kierować się indywidualnymi preferencjami co do odczuwania temperatury oraz stopnia intensywności podejmowanego wysiłku.

Rękawiczki do biegania męskie / damskie

Poza wariantami kolorystycznymi oraz rozmiarami rękawiczki nie różnią się między sobą w zależności od modelu damskiego lub męskiego. Najważniejszym kryterium dla wyboru najlepszych rękawiczek do biegania będą indywidualne preferencje oraz sposób, w jaki nasze dłonie odczuwają temperaturę.

Cechy rękawiczek do biegania na zimę

Rękawiczki do biegania zimą nie tylko muszą być odpowiednio ciepłe, aby chroniły przed mrozem, ale warto, aby posiadały inne praktyczne cechy. Obecnie trudno wyobrazić sobie rękawiczki, które nie oferowałyby obsługi smartfonów. Specjalny materiał, którym pokryty jest kciuk takich rękawiczek umożliwia sprawną obsługę telefonów bez potrzeby zdejmowania rękawiczek.

Rodzaje rękawiczek do biegania

Oprócz klasycznych, mniej lub bardziej ocieplanych modeli w ofercie Natural Born Runners znajdziecie również opcje ze specjalnym panelem przeciwwiatrowym - to niezwykle uniwersalne rozwiązanie pozwoli Wam używać rękawiczek w szerokim spektrum warunków. Na bardzo trudne i deszczowe warunki polecamy ciepłe i wodoszczelne rękawiczki z membraną.

ZOBACZ POPULARNE MARKI RĘKAWICZEK DO BIEGANIA:

RĘKAWICZKI BRUBECK

RĘKAWICZKI DEXSHELL

RĘKAWICZKI INOV-8

RĘKAWICZKI RONHILL

RĘKAWICZKI SALOMON