pixel

Treningi biegowe Poznań

 

Natural Born Runners to coś więcej niż tylko sklep biegowy! Na co dzień doradzamy Wam w doborze odpowiedniego dla Was sprzętu, ale to tylko część naszej pracy. Poza tym organizujemy szereg akcji mających na celu popularyzację biegania oraz tworzenia społeczności biegaczy skupionych wokół lokalnych inicjatyw. I takimi właśnie inicjatywami jest nasza seria poniedziałkowych oraz czwartkowych spotkań treningowych! Zapraszamy na nasze wyjątkowe treningi biegowe w Poznaniu!

 

 

FUNKCJONALNY PONIEDZIAŁEK:

 

Poniedziałkowy trening funkcjonalny

 

OPIS: w poniedziałki pracujemy nad siłą korpusu. Trening zawiera śladowe ilości biegania, a cały czas wypełniony jest ogólnorozwojowymi ćwiczeniami, których celem jest wzmocnienie całego ciała. Funkcjonalny Poniedziałek prowadzi trener personalny: Wiktoria Olejnik. Przygotuj się na sporą dawkę dynamicznych ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego (lub partnera) ciała. Nie będzie lekko, ale to później zaprocentuje na zawodach biegowych! 

KIEDY: każdy poniedziałek, 18:00 zbiórka w Natural Born Runners (Sczanieckiej 7, okolice Rynku Łazarskiego i Areny)

CZAS TRWANIA: około 60 minut

DLA KOGO: dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania

 

NASTĘPNY TRENING: 4 czerwiec 2018

 

 

TRAILOVE CZWARTKI:

 

Trailove Czwartki

 

OPIS: idea jest prosta - spotkać się w grupie i spędzić miło czas w każdy czwartek! Oczywiście na biegowo i najlepiej biegając po pagórkach. A na poznańskiej Cytadeli tych nie zabraknie! Co tydzień wspólnie z Vege Słonikiem (na zmianę z trenerami z NBR) będziemy przygotowywali się do startów w górach. Będziemy biegali krosy, podbiegi i zabawy biegowe. 

KIEDY: każdy czwartek, 18:30 zbiórka na Cytadeli (schody pod pomnikiem, mapka poniżej)

CZAS TRWANIA: około 60-75 minut

DLA KOGO: dla biegaczy przygotowujących się do startów w biegach trailowych/górskich, od początkujących po starych wyjadaczy

 

NASTĘPNY TRENING: 7 czerwiec 2018

 

 

ZDOBĄDŹ KOSZULKĘ MOCY!

 

 

Nasze spotkania to nie tylko okazja do wspólnych treningów w sympatycznym gronie. Przychodząc regularnie na nasze poniedziałkowe i czwartkowe zajęcia macie szanse na wygrywanie atrakcyjnych nagród! Akcja, która obowiązuje do odwołania to 10 obecności = koszulka MOCY by NBR! Wystarczy, że 10 razy (nie musi być pod rząd) pojawicie się na naszych treningach, a koszulka będzie Wasza. Z czasem pojawią się kolejne nagrody do "odblokowania", bądźcie zatem czujni! 

#NBRTEAM

Podziel się swoim komentarzem z innymi