pixel
PACZKA W WEEKEND - złóż zamówienie do piątku do godziny 13:00 i otrzymaj je w sobotę
ilość znalezionych towarów: 9

DEXSHELL

   

  Dexshell wodoszczelne akcesoria dla biegaczy

  Większość biegaczy nie znosi trenować z przemarzniętymi, zmoczonymi stopami i rękami. Jest to szczególnie uciążliwe podczas zawodów i wszelkich długich jednostek. Wielokrotnie może prowadzić nawet do rezygnacji z dalszego udziału w zawodach lub powrotu z długo planowanego treningu. Świetnym rozwiązaniem dla zmarzluchów oraz wszystkich chcących trenować komfortowo w każdych warunkach są wodoszczelne akcesoria dla biegaczy marki Dexshell. W ofercie NBR znajdziecie nie tylko świetnej jakości skarpety tej firmy, ale także czapki i rękawiczki, które sprawdzą się doskonale w trudnych warunkach pogodowych.

  Dexshell dla biegaczy - co ich wyróżnia

  Dexshell to marka, której produkty wyróżnia 100% wodoodporność. Dzięki specjalnemu sposobowi produkcji znajdująca się w akcesoriach wodoszczelnych tej marki membrana doskonale chroni przed wilgocią, a jednocześnie zapewnia dużą oddychalność i swobodę ruchów. Minimalizuje jednocześnie możliwość i wystąpienia pęcherzy na stopach biegaczy. Opatentowana przez Dexshell technologia produkcji sprawia, że marka stała się popularna. nie tylko wśród biegaczy, ale także miłośników wszelkich sportów outdoorowych

  Skarpetki wodoszczelne Dexshell - niezastąpiony element wyposażenia każdego biegacza

  Jeśli szykujesz się do startu w zawodach ultra lub czekają Cię długie treningi w deszczowych lub śnieżnych warunkach koniecznie rozważ zakup skarpet wodoodpornych do biegania marki Dexshell. Będą one niezastąpione podczas biegu w deszczu i mokrym śniegu. Sprawią, że twoje stopy pozostaną suche nawet w ekstremalnych warunkach. Świetnie sprawdzą się także podczas jazdy na rowerze czy wszelkich wycieczek w górach. W ofercie NBR znajdziesz skarpety różnej grubości, tak żeby w pełni dopasować je do swoich potrzeb i preferencji. Jak każde dobrej jakości skarpety, produkty marki Dexshell, są dobrze oddychające. Jest to kluczowe, żeby uniknąć bąbli.

  Dexshell - wodoszczelne rękawiczki do biegania

  Marznące dłonie to zmora bardzo wielu biegaczy. Ręce to część ciała, którą najtrudniej rozgrzać w czasie biegu. Co więcej, w mroźnych trudnych warunkach organizm wychładza je najszybciej, żeby zapewnić dopływ ciepła dla kluczowych dla życia narządów wewnętrznych. Bardzo często powodem wychłodzenia jest też wilgoć. Nawet najcieplejsze rękawiczki nie ochronią nas przed zimnem, gdy przemokną. Dlatego jeśli marzną Wam dłonie warto rozważyć zakup wodpornych rękawiczek do biegania marki Dexshell. Szczególnie pomocne będą podczas wypraw w góry oraz wybiegań na otwartym terenie. W ekstremalnie niskich temperaturach można nałożyć pod nie jeszcze jedna dodakową parę rękawiczek, żeby zwiększyć poziom ciepła.

  Wodoodporne czapki dla biegaczy

  Jeśli planujesz długie treningi lub zawody w zimowych warunkach świetnie może sprawdzić się wodoszczelna czapka do biegania marki Dexshell. Chroni ona przed deszczem, wiatrem, mrozem i śniegiem. Osłania czoła i zatoki, tak uniknąć przewiania i przeziębienia. Składa się ona z wooodpronej i oddychającej membrany Z powodzeniem można ją zabrać w góry na trening lub pieszą wycieczkę. Może służyć również jako czapka to chodzenia na co dzień. Docenią ją szczególnie uczestnicy zimowych biegów takich jak Zimowy Ultramaraton Karkonoski. Czapkę można też założyć pod kaptur aby zyskać dodatkową ochronę przed zimnem.

  Dexhell- wodoodporne akcesoria dla biegaczy - wrażenia ekipy NBR

  Jako osoby tworzące Natural Born Runners staramy się testować możliwie jak najwięcej produktów, aby móc z pełną odpowiedzialnością polecać je klientom i dostarczać biegaczom to co najlepsze. Skarpety Dexsell mieliśmy już okazję przetestować w Karkonoszach w ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych w czasie Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego. Mimo przenikliwego zimna i wiatru oraz dużej pokrywy śniegu sprawdziły się świetnie, sprawiając że stopu pozostały cały czas suche i nie przemarzły. Drugim bardzo długi test skarpet miał miejsce czasie Łemkowyny - 100 km. To bieg, który słynie z ogromnej ilości błota na trasie. Także tutaj skarpety nie zawiodły. Dzięki nim Lucyna z NBR przebiegła suchą stopą cały bieg i uniknęła bąbli oraz otarć. Jeśli więc szykujecie się na długi start w okresie od jesieni do wiosny koniecznie weźcie pod uwagę zakup wodoszczelnych akcesoriów Dexshell, dostępnych w ofercie NBR. Chętnie Wam doradzimy wyborze produktu odpowiedniego do Waszych potrzeb i planów