pixel
ilość znalezionych towarów: 36

HIGH5

High5 - historia marki


High5 to brytyjska marka zajmująca się produkcją suplementów i odżywek dla sportowców wytrzymałościowych. Założona w 1994 roku przez dwójkę triathlonistów od samego początku istnienia była blisko swoich konsumentów. Twórcy High5 sami rywalizując w jednych z najtrudniejszych zawodów na świecie, zdawali sobie sprawę, że ich produkty muszą być nie tylko skuteczne, ale również mieć przyjemny smak, być łagodne dla żołądka i praktyczne w użyciu. To dały fundament prostej filozofii - dostarczania odpowiednich produktów dla sportowców wytrzymałościowych - której marka High5 jest wierna od blisko 30 lat obecności na rynku.

High5 - co wyróżnia tę firmę?


Punktem wyjścia jest osiągnięcie optymalnej wydajności dzięki formułom produktów High5. Kiedy udaje się osiągnąć skuteczne rozwiązania dalej następuje etap pracy nad smakiem. Nie wystarczy bowiem, że napój czy żel High5 jest skuteczny, ale musi też być smaczny. W produktach High5 nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy ani sztucznych aromatów. W High5 używa się jedynie naturalnych smaków takich jak orzeźwiający cytrus czy słodkie jagody.

High5 to marka, która może pochwalić się szeregiem nowatorskich rozwiązań. High5 jako pierwsza firma na świecie wypuściła napoje energetyczne z fruktozą w stosunku 2:1, później kontynuując badania nad optymalnym stosunkiem fruktozy w odżywkach dla biegaczy. High5 również jako pierwsze w Europie wprowadziło napoje węglowodanowo-białkowe w stosunku 4:1 do stosowania podczas i po aktywności fizycznej. Również jako pierwsi w Europie użyli prawdziwego soku z owoców dla lepszego, orzeźwiającego smaku żelu. Do tej pory pozostaje jedną z nielicznych firm, które tak robią.

Żele High5 - wyjątkowo łatwoprzyswajalne


W ofercie marki znajdziemy przede wszystkim żele High5, batony energetyczne i całą gamę napojów. Od izotonicznych, przez nawadniające z elektrolitami po regeneracyjne. Uwagę warto zwrócić szczególnie na High5 Energy Drink, czyli napój z dużą dawką węglowodanów w formule 2:1 (fruktoza: maltrodekstryna). To doskonała alternatywa dla żeli, dzięki której w formie płynnej możemy przyjąć znaczną dawką węglowodanów.

Żele High5 dzielą się na 2 podstawowe grupy. Klasyczne Energy Gel o bardziej gęstej konsystencji (choć w porównaniu do konkurencyjnych marek są dużo bardziej płynne), które lepiej popić wodą oraz wersja z dodatkiem wody Energy Gel Aqua. Te drugie nie wymagają popijania wodą, są na tyle rozwodnione, że nie ma takiej konieczności. Wszystkie wersje żeli High5 mają bardzo łagodną postać i z racji łatwej, bezproblemowej wchłanialności mają wielu fanów zarówno wśród biegaczy jak i kolarzy. Wszystkie produkty High5 widoczne na stronie internetowej można również zakupić w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  • ➡️ Żele energetyczne - zobacz wszystkie dostępne żele w naszym sklepie
  • ➡️ Żele Aerobee - naturalne żele na bazie miodu z Niemiec
  • ➡️ Żele Ale - polska marka półpłynnych żeli
  • ➡️ Żele Dextro - rozwodnione koncentraty bez konieczności popijania
  • ➡️ Żele Enervit - włoska marka odżywek premium
  • ➡️ Żele Gu - jedna z najpopularniejszych marek żeli na świecie
  • ➡️ Żele Hammer - amerykański specjalista w dziedzinie suplementacji sportowców wytrzymałościowych
  • ➡️ Żele Huma - żele z niezwykle naturalnym składem
  • ➡️ Żele Squeezy - marka, która jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży żel energetyczny