pixel
ilość znalezionych towarów: 7

Spodenki do biegania ultra damskie

  Spodenki trailowe i spodenki do biegania ultra damskie

  Bieg ultra to nie lada wyzwanie! Szykując się do wielogodzinnego wysiłku i podejmując tego typu wyzwanie warto zadbać o każdy szczegół. Dobrze dobrane spodenki do biegania ultra damskie sprawią, że będziesz czuła się wygodnie niezależnie od poziomu zmęczenia. W spodenkach trailowych damskich unikniesz podrażnień i otarć. W tego typu spodenkach najczęściej znajdziesz dużą ilość kieszonek, do których będziesz mogła schować wszystkie niezbędne drobiazgi oraz żele, softflask czy chusteczki. Bez tych akcesoriów trudno sobie wyobrazić górskie wycieczki. W spodenkach trailowych damskich znajdziesz też często kompresję, która pomoże Ci zminimalizować negatywne skutki długotrwałego wysiłku.

  Spodenki trailowe damskie - najważniejsze cechy

  Dobrej jakości spodenki do biegania po górach damskie cechują najwyższej jakości materiały, które nie są podatne na przypadkowe rozdarcia, o które nietrudno w trialowym terenie. Spośród wielu krojów najczęściej spotkasz się z wersją 2w1 czy połączenie obcisłych legginsów oraz luźnych spodenek. Takie rozwiązanie sprawi, że będziesz mogła czuć się swobodnie i unikniesz uciążliwych podrażnień na udach, które mogą zepsuć długi bieg w górach. W wielu modelach spodenek na ultra znajdziesz wbudowany pas z dużą ilością kieszonek. Będzie on świetnych uzupełnieniem plecaka, a na krótkich biegach może go zupełnie zastąpić. Wybierając spodenki trailowe damskie nie zapomnij też o designie. W końcu masz się w czuć w tych spodenkach dobrze i po prostu wyglądać tak jak lubisz!

  Spodenki trailowe - ważny element szafy każdej ultraski

  Bieganie w górach to totalnie inny świat od biegów asfaltowych! Trening do biegów górskich wymaga od nas poświęcenia setek godzin na pracę nad kondycją, tymczasem na ultra nawet pozornie mały element może doprowadzi do DNF. Stąd warto przed biegiem zadbać o każdy szczegół i dobrze przygotować strój biegowy damski. Spodenki do biegania ultra damskie powinny być dobrane tak, żeby pomóc Ci w zrealizowaniu Twojego wymarzonego startowego celu, a także być wsparciem podczas długich górskich treningów. Jeśli chcesz poznać inne modele spodenek koniecznie przeczytaj nasz artykuł z listą najlepszych modeli spodenek biegowych damskich w tym sezonie.