pixel
ilość znalezionych towarów: 15

Opaski na głowę Buff

  Opaska Buff - ochrona głowy przez cały rok

  Opaski Buff na głowę to zarówno szeroka paleta dostępnych wzorów jak i samych rodzajów opasek. Warianty kolorystyczne pozwolą Ci dobrać opaskę Buff do reszty biegowego stroju i podkreślą styl. Natomiast w zależności od wybranego modelu opaski możemy dobrać jej cechy do panujących warunków atmosferycznych oraz intensywności wysiłku. Opaski Buff doskonale sprawdzą się zarówno podczas treningów biegowych jak i uprawiania innych sportów na świeżym powietrzu. Wykorzystasz je zarówno w cieplejszym okresie wiosenno-letnim jak i podczas chłodniejszych jesienno-zimowych dni.

  Buff opaski na głowę - przegląd dostępnych modeli

  Opaski Buff na głowę to produkty całoroczne, które w zależności od panujących warunków będą zachowywały się nieco inaczej. To, co jednak łączy modele dostępnych opasek Buff to niska waga, świetna jakość materiału i jego właściwości techniczne oraz ekologiczne pochodzenie. Większość opasek Buff została wykonana z przetworzonych plastikowych butelek lub, w przypadku modeli z wełny merino, z wełny pochodzącej ze zrównoważonego źródła, w sposób niewymagający krzywdzenia zwierząt.

  Opaski Buff na głowę - wersje do biegania wiosną i latem

  Opaski na głowę (spotykane również pod nazwą Buff Headband) do biegania latem to przede wszystkim kolekcja Coolnet wykonana z cienkiego, szerszego materiału, który posiada specjalne silikonowe paski dla lepszego dopasowania i trzymania na głowie. Materiał jest lekki i szybkoschnący. Choć opaski Buff nie posiadają rozróżnienia na płeć, to wersja Coolnet UV Ellipse można potraktować jako opaskę Buff damską: w jej tylnej części znajdziemy specjalne zwężenie materiału dla lepszego dopasowania do dłuższych włosów. Dzięki temu łatwiej nad nimi “zapanować” w trakcie biegu.

  Opaski Buff - wersje do biegania jesienią i zimą

  Zimą materiały wykorzystane w opaskach Buff do biegania mają inną strukturę i lepiej chronią przed chłodem. Tu najpopularniejszym rozwiązaniem jest seria opasek Buff Merino - wykorzystująca naturalne super właściwości wełny z merynosów. Dla osób, które nie potrzebują aż tak ciepłych modeli dostępne są również inne wersje opasek z cienkiego materiału, ale o bardziej “zbitej” strukturze materiału, która lepiej zabezpiecza głowę przed przewianiem. Niezależnie od wybranej opaski Buff, możesz być pewien, że zapewni Ci ona nie tylko funkcjonalność i ochronę, ale także wygodę podczas Twoich aktywności sportowych. Opaski Buff to niezawodne towarzystwo w każdej porze roku, pozwalając Ci skupić się na swojej pasji i osiągnięciu swoich celów.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: