pixel
ilość znalezionych towarów: 20

Spodenki do biegania 2w1 męskie

Spodenki do biegania 2w1 męskie - komfort i ochrona przed otarciami

Spodenki biegowe to jednej z najważniejszych elementów letniej garderoby biegacza. W upalne dni przewiewna, wygodna odzież to podstawa udanego treningu. W ofercie Natural Born Runners znajdziesz wiele modeli spodenek biegowych, w tym między innymi spodenki 2w1. Spodenki do biegania z getrami to wybór tysięcy biegaczy, dla których najważniejszy jest komfort i ochrona przed otarciami. Spodenki biegania 2 w 1 mają wbudowane bokserki lub getry (w zależności od modelu wewnętrzna nogawka jest zrobiona z grubszego/cieńszego materiału). Zwykle wystarczy nałożyć pod spód lekkie slipy (polecamy ten model). Porównując je z luźnymi szortami ryzyko wystąpienia otarć redukujemy ]w tym wypadku do minimum ("robotę" robią tutaj te wewnętrzne legginsy, które chronią pachwiny).

Spodenki do biegania 2w1 męskie - plusy i minusy

Decydując się na spodenki 2 w 1 zyskujesz najczęściej więcej miejsca na przechowywanie niż w innego typu spodenkach. Oprócz kieszeni na zamek często zyskujemy kieszeń na telefon w wewnętrznych getrach. Spodenki 2w1 to najczęściej wybierany model w Natural Born Runners w ostatnich latach. To także zasługa ciekawego designu i wielości dostępnych kolorów. Spodenki męskie do biegania podwójne to z drugiej strony najczęściej większa waga niż w wypadku luźnych szortów, a także nieco gorsza wentylacja. Jeśli szykujesz się więc na krótki start w upale warto rozważyć zakup spodenek startowych.

Spodenki z getrami - na jakie dystanse

Spodenki do biegania 2w1 bardzo często wybierane są na długie dystanse trailowe oraz biegi maratońskie. Biegnąc wiele godzin nie można pozwolić sobie na otarcia, które mogą być nawet przyczyną rezygnacji z biegu. Jeśli chcesz poznać inne modele spodenek koniecznie przeczytaj nasz artykuł z listą najlepszych modeli spodenek biegowych w tym sezonie. Spodenki do biegania 2w1 bardzo często wybierane są na długie dystanse trailowe oraz biegi maratońskie. Biegnąc wiele godzin nie można pozwolić sobie na otarcia, które mogą być nawet przyczyną rezygnacji z biegu. Jeśli chcesz poznać inne modele spodenek koniecznie przeczytaj nasz artykuł z listą najlepszych modeli spodenek biegowych w tym sezonie. Znajdziesz w nim najpopularniejsze modele z oferty Natural Born Runners oraz szczegółowy podział spodenek ze względu na ich krój i przeznaczenie