pixel
ilość znalezionych towarów: 20

Luźne szorty do biegania męskie

Luźne szorty do biegania męskie - wygodna i komfort na letnie dni

Bieganie w upale to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Wysoka temperatura może spowalniać nas nie tylko na treningach, ale także na ważnych zawodach. Stąd tak istotny jest dobrze dobrany strój do biegania. Luźne szorty do biegania męskie to rozwiązanie, które sprawdzi się świetnie podczas startów w upałach na asfalcie oraz treningów. To klasyka gatunku wybierana od lat przez tysiące biegaczy.

Luźne spodenki męskie - dostępne rodzaje

Krótkie spodenki do biegania męskie o kroju luźnych szortów różnią się między inny długością nogawki. Dostępne są w kilku wersjach, tak abyś mógł wybrać wersję dla Ciebie. Najpopularniejszą wersją nogawki (która kończy się krótko przed kolanem) jest długość 5 cali (3.5 cala to natomiast bardzo krótkie spodenki, często wykorzystywane do startów w zawodach lub do treningu w upalne dni). W środku takich spodenek najczęściej znajdują się dobrze wentylowane slipy z siateczki, które sprawiają, że użycie dodatkowej bielizny nie będzie konieczne. Po bokach zwykle umiejscowione są dwie otwarte kieszenie. Za regulacje w pasie odpowiada gumka oraz sznurek. Tego rodzaju krótkie męskie spodenki biegowe świetnie sprawdzą się podczas codziennych treningów.

Cienkie spodenki do biegania męskie

Jeśli nie lubisz wewnętrznych bokserek w spodenkach, luźne szorty to coś dla Ciebie. Tego typu spodenki cechuje bardzo dobra wentylacja, która jest kluczowa w ciepłe dni, a także niska waga. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się więc w czasie wyjazdów i pakowania się na wakacje. Wtedy waga może mieć naprawdę duże znacznie. Luźne szorty do biegania szybko schną, co latem jest sporą zaletą. To jeden z najbardziej uniwersalnych modeli męskich spodenek biegowych. Powinny wybierać go osoby, które nie mają problemu otarciami pachwin. Jeśli na nie cierpisz zapoznaj się z ofertą spodenek 2w1. Co więcej, pamiętaj, że przenoszenie różnego rodzaju przedmiotów może być bardziej kłopotliwe niż np. w obcisłych leginsach.