pixel
PACZKA W WEEKEND - złóż zamówienie do piątku do godziny 13:00 i otrzymaj je w sobotę
ilość znalezionych towarów: 9

Kurtki do biegania Dynafit

  Kurtki do biegania Dynafit

  Dobra kurtka do biegania to jeden z najważniejszych elementów garderoby biegacza. Jak każda odzież biegowa musi dobrze oddychać i w zależności od naszych potrzeb chronić przed wiatrem lub deszczem i wiatrem. Kurtka do biegania Dynafit to jedna z najciekawszych i najlepiej wykonanych propozycji na rynku. Kurtki Dynafita cechuje świetny design i dopasowanie do potrzeb miłośników outdooru. Są projektowane tak, aby wspierać biegaczy w czasie intensywnego wysiłku.

  Kurtka Dynafit do biegania - ochrona przed wiatrem i lekkim deszczem

  Kurtki przeciwwiatrowe Dynafit posiadają najczęściej hydrofobowe wykończenie. Sprawia ono, że nie tylko chronią przed podmuchami wiatru i wychłodzeniem, ale także chronią przed przemoknięciem w czasie niewielkich, przelotnych opadów deszczu. (Jeśli szukasz kurtki, która sprawdzi się w deszczowej pogodzie, sprawdź naszą ofertę ➡️ kurtek wodoodpornych. Wiatrówki z serii Dynafit Alpine Pro posiadają specjalny panel wentylacyjny na plecach, który pozwala na znacznie lepsze odprowadzanie potu i ciepła. Wszystko po to, aby zachować maksimum wydajności na biegowym szlaku

  Kurtka Dynafit damska i męska - żywe kolory i niska waga

  Kurtki Dynafit wyróżnia niska waga i dbałość o detale. Wyróżnikiem wszystkich produktów Dynafita jest logo śnieżnej pantery. Świetne zestawy kolorystyczne i możliwość uzupełniania ich z każdą kolejną kolekcją, tak aby pasowały do siebie niezależnie od sezonu, w których zostały zakupione, sprawia że grono wielbicieli tej marki ciągle się powiększa. W końcu od odzieży biegowej oczekujemy nie tylko funkcjonalności, ale także świetnego wyglądu.

  Dynafit kurtka przeciwdeszczowa - rozwiązanie na najtrudniejsze warunki pogodowe

  W ofercie Dynafita znajduję się też kurtki chroniące biegaczy przed deszczem, wyposażone w nieprzemakalną membranę. Dynafit kurtka gore-tex przyda się szczególnie biegaczom górskim lubiącym długie wycieczki biegowe oraz ultrasom. Tego typu kurtka jest też często elementem wyposażenia obowiązkowego na biegach ultra.