pixel
ilość znalezionych towarów: 24

Koszulki do biegania Dynafit

Koszulki do biegania Dynafit

Austriacka marka Dynafit, do niedawna znana przede wszystkim z odzieży i sprzętu do sportów zimowych. Od kilku lat tworzy jednak z sukcesem świetniej jakości odzież do biegania w górach oraz buty trailowe. W ofercie Natural Born Runners znajdziesz między innymi koszulki do biegania Dynafit damskie i męskie. Koszulki Dynafit bez rękawów sprawdzą się w najcieplejsze letnie dni, natomiast jesienią i wiosnę możesz wybierać wśród różnych rodzajów i wzorów.

Koszulki do biegania Dynafit damskie - jakość i żywa kolorystykę

Wiele biegaczek wybiera koszulki damskie Dynafit z uwagi na świetną kolorystykę i design. To jednak nie wszystko. Koszulki dynafit tank i kórtki rękaw cechuje świetna oddychalność. Chroni to przed przegrzaniem, o które łatwo w czasie intensywnego wysiłku. Wybrane koszulki Dynafita są też wyposażone w antybakteryjne wykończenie Polygiene, które zapobiega gromadzeniu się brzydkich zapachów. Co więcej, koszuli Dynafit do biegania produkowane są dużej części z materiałów z recyklingu.

Koszulki do biegania Dynafit męskie- na trailowe przygody w górach

Męskie koszulki do biegania Dynafit komponują się w świetne zestawy ze spodenkami do biegania tej marki. Posiadają one elementy odblaskowe, dodane aby zwiększyć bezpieczeństwo biegacza. Mężczyźni mogą wybierać w NBR wśród koszulek Dynafit bez rękawów oraz koszulek z krótkim rękawe, a niedługo także wśród koszulek do biegania Dynafit z długim rękawem.