pixel
ilość znalezionych towarów: 7

Czapki Buff 5 Panel Go Cap

  Czapki Buff 5 Panel Go Cap - najbardziej uniwersalne w całej kolekcji

  Popularne “pięciopanelówki” z kolekcji Buff 5 Panel Go Cap to jedne z najbardziej uniwersalnych czapek w ofercie tego hiszpańskiego producenta. Wykorzystasz je równie dobrze podczas codziennych treningów, jak i na dłuższych biegach w górskim terenie. Jak sama nazwa wskazuje zostały wykonane z 5-ciu różnych rodzajów materiału, tak aby cała konstrukcja jak najlepiej spełniała swoje zadanie. Czapki Buff 5 Panel Go Cap doskonale chronią przed szkodliwym działaniem promieni UV (ochrona UPF 50). Wykonane z lekkiego (waga czapki Buff 5 Panel Go Cap to tylko 42 gramy!) i szybkoschnącego materiału.

  Czapki Buff 5 Panel Go Cap - połączenie dobrego stylu i wysokiej wydajności

  Modele z tej kolekcji wyróżniają się nie tylko użyciem świetnej jakości technicznych materiałów, ale również przyjemnym dla oka designem. Zastosowanie elastycznych materiałów ułatwia dopasowanie do głowy. Buff 5 Panel Cap wyposażono w lekko zaokrąglony i dość giętki daszek. Taka struktura materiału pozwala na zarówno dobre jego dopasowanie na głowie oraz schowanie go, gdy czapka nie jest potrzebna. Giętki materiał pozwala zgnieść czapkę i schować ją do kieszeni. Czapka w takiej postaci zajmuje niewiele miejsca.

  Czapka Buff 5 Panel Go Cap - zastosowane materiały oraz dobór rozmiaru

  Czapki z tej kolekcji zostały wyprodukowane w Barcelonie. W celu zminimalizowania impaktu na środowisko przy jej tworzeniu wykorzystano aż 76% poliestru z recyklingu. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Czapki z serii Buff 5 Panel Go Cap występują w dwóch rozmiarach: S/M (na obwód głowy 53 - 57 cm) oraz L/XL (57 - 61 cm). Z tyłu czapki znajduje się elastyczna gumka, którą dodatkowo można lekko poluzować lub zacisnąć, regulując w ten sposób optymalne dopasowanie do głowy.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ