pixel
PACZKA W WEEKEND - złóż zamówienie do piątku do godziny 13:00 i otrzymaj je w sobotę
ilość znalezionych towarów: 23

Czapki z daszkiem Buff

Czapki z daszkiem Buff - najważniejsze cechy

Czapka z daszkiem Buff to często spotykany widok na biegowych trasach! Dostępne w wielu wzorach i różnych modelach pozwalają wybrać optymalny model dopasowany do potrzeb różnego typu biegaczy. Cecha wspólna czapek z daszkiem do biegania Buff to użycie szybkoschnących materiałów, które umożliwiają szybki transport nadmiaru potu z głowy na zewnątrz czapki. To pozwala na lepszą wydajność treningów w gorące dni oraz zmniejsza ryzyko przegrzania organizmu.

Czapki z daszkiem Buff kładą również duży nacisk na zrównoważone materiały, często korzystając z recyklingu. W zależności od wybranego modelu, nawet do 90% czapki może być wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu osiąga się wysoką wydajność materiału przy jednoczesnym dbaniu o środowisko. Lekkie i elastyczne materiały używane w czapkach z daszkiem Buff pozwalają na łatwe dopasowanie ich do głowy.

Czapka Buff z daszkiem - sprawdzona ochrona przed promieniami UV

Wszystkie czapki z daszkiem Buff z kolekcji biegowych posiadają certyfikowaną ochroną przeciwsłoneczną UPF 50 przed promieniowaniem ultrafioletowym (UV). Próbki tkanin przetestowane zostały pod kątem ochrony przed promieniowaniem UV zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dzięki tym cechom czapki z daszkiem Buff są idealnym wyborem dla biegaczy, którzy cenią sobie komfort, wydajność i ochronę podczas treningów. Wybierz odpowiedni model i ciesz się bieganiem z czapką Buff na głowie!

Czapki Buff z daszkiem - przegląd kolekcji

Do oferty naszego sklepu wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem czapki z daszkiem Buff, skupiliśmy się na kolekcjach typowo biegowych. Poniżej znajdziesz krótką charakterystykę każdej z linii. Wszystkie czapki widoczne w sklepie internetowym możesz również obejrzeć w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

  • ➡️ Czapki Buff 5 Panel Go Cap - idealny towarzysz na codziennym treningu, ale śmiało możesz w niej wyjść również na spacer po mieście załatwiając sprawy. Modele z tej serii to udane połączenie materiałów o wysokiej wydajności z przyjemnym dla oka designem.
  • ➡️ Czapki Buff Pack Speed Cap - idealne dla biegaczy górskich, którym zależy i na wadze i funkcjonalności. Czapki z tej serii ważą ledwie 30 gramów i dają się “zgnieść” w ręce. Jeśli więc, w którym momencie czapka nie będzie potrzebna, nie będzie problemu ze schowaniem jej do kieszeni plecaka.
  • ➡️ Czapki Buff Trucker Cap - ta seria to raczej lifestyle, możesz w nich biegać, ale to nie będzie tak komfortowe jak w modelach z kolekcji wyżej. Inspirowane “truckerkami” z lat 80 posiadają sztywny, zaogrąglony daszek i materiał z siatki w tylnej części. Tu bardziej chodzi o styl, niż wydajność.

ZOBACZ RÓWNIEŻ