pixel
ilość znalezionych towarów: 32

Buty do biegania Asics męskie

Buty do biegania Asics męskie - wybór biegaczy od dziesiątek lat

Asics do marka legenda produkująca od lat buty, akcesoria oraz odzież biegową. Dla wielu Asics jest niemal synonimem butów do biegania. Jest również wyborem wielu osób, które szukają butów na początek biegowej przygody. Buty Asics męskie do biegania to od lat symbol wygody, bezpieczeństwa oraz trwałości. Pierwsze buty do biegania męskie Asics to wspomnienie wielu biegaczy, którzy zaczynali biegać dobre 20 lat temu. Mimo iż marka ta ma za sobą ogromną historię stale się rozwija i pracuje nad ulepszaniem swoich produktów. Asics Nimbus, Asics Kayano czy Asics Pulse to kultowe modele będące synonimem świetnej amortyzacji i wygody.

Asics buty do biegania męskie- skąd się wywodzą

Obecnie marka Asics kojarzy się nam głównie z bieganiem, ale jej historia sięga aż 1949 roku i wiąże się z zupełnie inną dyscypliną - koszykówką. Asics został założony w 1949 roku w japońskim Kobe, tuż po drugiej Wojnie Światowej i nazywał się początkowo Onitsuka Tiger (od nazwiska właściciela). Pierwszy prototyp butów do biegania Asics męskich nie był idealny, ale stał się doskonałą podstawą do pracy nad kolejnymi modelami. Niezmienny do dziś cel marki Asics streszcza się w słowach: nieustanne poprawianie swoich butów do biegania przy znaczącym współudziale samych biegaczy.

Buty biegowe Asics męskie - kultowe modele i technologie

W roku 1982 Asics stworzył pierwszy but dla pronatorów, w technologii, którą znamy do dziś. W 1986 rok postała natomiast pierwsza wersja systemu amortyzującego GEL, znanego z takich modeli np. jak święty Asics Gel Pulse. 1993 rok to data powstania Asics Kayano - jednego z najpopularniejszych butów biegowych w naszym sklepie Natural Born Runners! Nie sposób tutaj nie wspomnieć o jego odpowiedniku dla stopy neutralnej - Asics Gel Ninbus - ultrawygodnym flagowcu Asicsa. Po co rezygnować z butów do biegania Asics męskich, które są świetne!

Męskie buty do biegania Asics - jak znaleźć odpowiednie dla siebie

Buty do biegania Asics męskie to niezwykle szeroka kolekcja modeli i kolorów! Szukając modelu dla siebie musimy wziąć pod uwagę przede wszystkim jak wyglądają nasze treningi i do czego potrzebujemy butów. Dobrze amortyzowane buty do biegania po asfalcie męskie Asics, takie jak Nimbus i Kayano sprawdzą się świetnie u osób ceniących sobie komfort. Docenią je także odrobinę ciężsi biegacze. Buty trailowe Asics przypadną do gustu osobom kochającym góry i las. Asics męskie to także bardzo szeroka oferta butów dla pronatorów. Wśród butów męskich Asics znajdziesz też buty treningowo-startowe. Zobacz ofertę Natural Born Runners i znajdź idealne buty Asics dla siebie!