pixel
ilość znalezionych towarów: 21

Buty do biegania w terenie Asics

Asics buty do biegania w terenie - sprawdzony wybór w góry i do lasu

Szukając butów do biegania w górach i po lesie warto wziąć pod uwagę buty trailowe Asics. To japońska marka, która ma za sobą aż 70 lat doświadczenia w wynajdywaniu najlepszych rozwiązań dla biegaczy i poszukiwaniu nowoczesnych technologii, które pozwolą ci biegać lepiej i bardziej komfortowo. Asics do biegania w terenie to synonim bezpieczeństwa, które jest ważne w całej japońskiej kulturze, z której wywodzi się Asics.

Buty Asics do biegania w terenie damskie i męskie - na co warto zwrócić uwagę

Planując zakup butów trailowych koniecznie musisz zabrać pod uwagę rodzaj terenu, po którym zamierzasz biegać. Jeśli szykujesz się na trening w skalistych górach sprawdzą Ci się lepiej buty z łagodniejszym bieżnikiem i dobrą ochroną palców przed kamieniami. W błotnistym terenie podstawą dobrze dobranego obuwia będzie natomiast agresywny bieżnik. Jeśli czeka Cię bieg w deszczu lub śniegu warto przemyśleć zakup Asic gore tex, czyli butów z nieprzemakalną membrana takich jak np. Asics Sonoma z membraną. Tego typu obuwie świetnie spisze się szczególnie w czasie niskich temperatur, które mogą być powodem wychłodzenia stóp. Buty gore tex męskie i damskie nie są jednak idealnym wyborem na lato i upały. W czasie słonecznych dni buty trailowe i tak szybko wysychają, a dodatkowa membrana może sprawić, że będzie nam po prostu za gorąco.

Buty Asics trail - co je wyróżnia

Marka Asics jako jedna z niewielu proponuje budżetowe rozwiązania dla biegaczy trailowych i bierze pod uwagę potrzeby osób, które dopiero zaczynają biegać i nie chcą na początek wydawać dużej sumy na buty trailowe. Oferta butów Asics do biegania w terenie jest w Natural Born Runners bardzo zróżnicowana, co sprawia, że niemal każdy biegacz może w niej znaleźć propozycje dla siebie. Asics damskie do biegania w terenie to jeden z najczęstszych wyborów biegaczek w naszym sklepie. Jeśli nadal zastanawiasz się jako model butów trailowych Asics wybrać odwiedź nasz blog i przeczytaj artykuł z przeglądem najnowszych butów tej marki.