pixel
PACZKA W WEEKEND - złóż zamówienie do piątku do godziny 13:00 i otrzymaj je w sobotę
ilość znalezionych towarów: 3

Spodenki do biegania Instinct

  Instinct spodenki do biegania po górach

  Bieganie trailowe jest pod wieloma względami bardziej wymagające od biegania po asfalcie, jeśli weźmiemy pod uwagę osoby trenujące dla dla przyjemności, a nie profesjonalnych zawodników. Każda dłuższa wyprawa w góry wymaga od nas zabrania większej ilości sprzętu i przygotowania się na bardzo zmienne warunki. Powstała we francuskich Alpach marka Instinct stawia sobie zadanie tworzenie dla biegaczy sprzętu i odzieży, które będą maksymalnie funkcjonalne i wygodne w górskim terenie.

  Spodenki Instinct do biegania w górach - co je wyróżnia

  Trailowe spodenki biegowe projektowane są tak, abyś ich niemal nie czuł na ciele. Mają w pełni anatomiczny kształt, a występujące w nich liczne kieszenie mają zapewnić Ci jak najlepszy i najszybszy dostęp do wszystkiego co zabrałeś ze sobą na trasę: telefonu, żeli czy flaska z nawodnieniem. W wybranych modelach spodenek Instict znajdziesz wewnętrzny pas biegowy i aż 5 kieszonek, które z powodzeniem mogą zastąpić małą kamizelkę biegowa. Wszystkie produkty tej marki są również uszyte z wysokiej jakości materiałów, tak abyś nie musiał martwić się o przypadkowe zahaczenie o wystające gałęzie na szlaku.

  Spodenki Instinct - w służbie biegaczom i górom

  Wszystkie produkty marki Instinct cechuje brak zmian kolorów wraz z nadejściem nowego sezonu. Wszystko z uwagi na dbałość o środowisko. W końcu kochając góry i zawody trailowe, nie potrzebujesz sprzętu w dziesiątkach kolorów, ale tego co sprawdzone i funkcjonalne. Spodenki Instinct sprawiają, że na szlaku możesz czuć się swobodnie i komfortowo i to jest ich najważniejsze zadanie!