pixel
ilość znalezionych towarów: 37

Buty Hoka męskie

Buty Hoka One One do biegania męskie - innowacyjne rozwiązania dla biegaczy

Buty do biegania męskie Hoka mają swój początek w roku 2009, kiedy to dwóch byłych pracowników Salomona postanowiło zrewolucjonizować trendy na rynku biegowym i zaproponować biegaczom buty z dużą większą niż znaną dotychczas amortyzacją. Jak widać po obecnej pozycji tej marki pomysł był strzałem w dziesiątkę! Buty Hoka męskie są obecnie wybierane przez tysiące biegaczy na całym świecie. Oprócz doskonałej amortyzacji Buty do biegania męskie Hoka wyróżnia również niska waga, która kiedyś wydawała się niemożliwa do osiągnięcia, chcąc zachować tak dobrą amortyzację. Hoka One One męskie to także niski drop (około 4 milimetrów) oraz specjalistyczna kołyskowa buda z podniesioną piętą i przodem - tak zwany meta rocker.

Buty do biegania męskie Hoka - trailowa rewolucja

Szukając butów na bieg w górach musimy brać pod uwagę wiele czynników, z których najważniejsze wydają się 2: długość trasy, która mamy do pokonaia oraz rodzaj podłoża, po którym będziemy biec. W Natural Born Runners uważamy niemal jednogłośnie, że Hoka One One na skały to najlepszy wybór na tego rodzaju nawierzchnię. Hok buty do biegania męskie są niezastąpione w trailowym, skalistym terenie. Duża ilość amortyzacji jest również kluczowa przy dystansach ultra. Hoka męskie już od dobrych kilku lat nie kojarzy się tylko z duża amortyzacją. W ofercie tej marki znajdują się również lekkie modele z mniejszą ilością pianki oraz buty startowe Hoka One One męskie takiej jak świetny Hoka Zinal. Hoka jest marką, która stale słucha opinie biegaczy i współpracuje z najlepszymi zawodnikami na całym świecie, aby ulepszać swoje produkty i dostosowywać je do ich potrzeb.

Hoka One One na asfalt online w Natural Born Runners

Hoka na asfalt męskie cenione są nie tylko za swoją unikatową budowę, ale także niezwykłą lekkość. W ofercie NBR znajdują się buty Hoka z dużą amortyzacją takie jak model Hoka Bondi czy Hoka Stinson, ale także bardzo lekkie modele takie jak Hoka Rincon męski czy startowy but maratoński Hoka Carbon X. Jeśli zastanawiasz się jakie buty Hoka męskie wybrać, koniecznie zajrzyj do naszego artykułu Jak wybrać buty do biegania Hoka