pixel
PACZKA W WEEKEND - złóż zamówienie do piątku do godziny 13:00 i otrzymaj je w sobotę
ilość znalezionych towarów: 16

Skarpety do biegania Dynafit

  Skarpety Dynafit do biegania, na rower i górskie wycieczki

  Dobrej jakości skarpety do biegania niesamowicie mogą poprawić nasz komfort w czasie treningów. Skarpety do biegania Dynafit, które znajdziesz w ofercie Natural Born Runners, zaprojektowane są tak, aby zapobiegać powstawaniu otarć i pęcherzy oraz doskonale odprowadzać pot. Dynafit skarpety biegowe występują w różnych wysokościach oraz grubościach. W zależności od pory roku możesz więc wybrać odpowiedni rodzaj skarpety Dynafit dla siebie.

  Dynafit skarpety do biegania w najtrudniejszych warunkach

  Skarpety Dynafit są uszyte z wytrzymałych materiałów, tak aby sprawdzały się w każdych okolicznościach, niezależnie od pogody. Tworzone są między innymi z syntetycznych włókien Dryarn®, które zapewniają błyskawiczne odprowadzanie wilgoci, tak kluczowe szczególnie podczas letnich treningów i zawodów. Biegając długie biegi w górach bardzo ważne jest dołożenie starań, aby uniknąć odparzeń i pęcherzy, stąd kluczowe jest właśnie dobranie odpowiednich skarpet i butów. Skarpety Dynafit na ultra (wersja Dynafit Ultra Cushion Socks) wyróżniają się między innymi amortyzacją 3D w okolicy palców, pięty i na spodniej części. Ta dodatkowa amortyzacja pozowala na lepszą absorpcję siły uderzeń o podłoże. Skarpety te są również nieco wyższe niż pozostałe modele, aby chronić nasze stopy i dolną część łydki np. przed drobnymi kamykami, które odskakują z podłoża w czasie biegu lub niskimi krzewami. Takie skarpety lepiej zabezpieczają również ścięgno Achillesa.

  Skarpety do biegania po górach Dynafit na lato i okres przejściowy

  Na letnie treningi warto wybrać, któreś ze skarpet Dynafit Vertical Mesh Footie, które są nieco cieńsze niż inne skarpety tej marki i zapewniają doskonałą wentylację. Te uniwersalne skarpety sprawdzą się również bardzo dobrze podczas jazdy na rowerze czy codziennych spacerów na mieście. Bogactwo kolorystyki skarpety Dynafit sprawdzi, że niemal każdy biegacz może znaleźć w ofercie tej marki coś dla siebie.