pixel
ilość znalezionych towarów: 1

Czapki do biegania Dynafit

  Czapki do biegania Dynafit

  Czapka do biegania sprawdzi się w garderobie każdego biegacza o każdej porze roku. Czapki do biegania Dynafit, które znajdziesz w ofercie Natural Born Runners świetnie ochronią Cię przed słońcem i zdadzą egzamin zarówno na biegowych treningach, jak i górskich wycieczkach, czy spacerach po mieście. Ich znakiem rozpoznawczym jest logo śnieżnej pantery.

  Czapki Trucker Dynafit

  Czapki truckerki nie tylko przynoszą ulgę Twojej głowie podczas letnich treningów, ale także chronią oczy. Znajdziesz w nich przewiewną siateczkę, która znacznie poprawia wentylację. Czapka z daszkiem Dynafit, dostępna w różnych kolorach i jest świetnym dopełnieniem stroju biegowego, który w marce Dynafit jest zawsze idealnie skomponowany kolorystycznie. Jeśli od czapek wolisz opaski, przejrzyj też naszą ofertę ➡️ opaski na głowę Dynafit.

  Czapki zimowe Dynafit i ochrona przed chłodem i przewianiem

  W chłodne dni czapki do biegania Dynafit zabezpieczą Twoją głowę przed wiatrem i mrozem. Sprawdzą się tylko w czasie biegania, ale także na nartach czy górskiej wycieczce. Są uniwersalne i wykonane z najwyższej jakości tkanin, tak aby mogły Ci służyć na wiele sezonów. Są z znakiem rozpoznawalnym wielbicieli górskich przygód.