pixel
ilość znalezionych towarów: 13

Skarpety Asics

  Skarpety Asics do biegania damskie i męskie - mnogość dostępnych modeli

  Myślisz Asics, myślisz buty! Ale buty w ofercie tej japońskiej marki to nie wszystko. Aby w pełni docenić komfort z dobrze dobranych butów biegowych warto zaopatrzyć się również w dobrej jakości skarpety. Skarpetki do biegania Asics to wiele dostępnych modeli, z których każdy biegacz i biegaczka znajdzie odpowiednie rozwiązanie. W ofercie znajdziemy zarówno proste skarpety sportowe Asics, bardziej zaawansowane technicznie modele typowo biegowe, czy specjalistyczne wersje skarpet Asics do biegania zimą lub w górskim terenie. Skarpety Asics damskie i męskie występuje w 4 przedziałach rozmiarowych: 35 - 38, 39 - 42, 43 - 46 oraz 47 - 49.

  Asics skarpety do biegania - czym się różnią między sobą?

  Skarpety do biegania Asics to kilka różniących się między sobą stałych kolekcji, które znajdziemy co roku w ofercie tej firmy oraz kolekcje tymczasowe. Przyjrzyjmy się zatem najpopularniejszym skarpetom Asicsa:

  • Wielopaki - najpopularniejsze skarpety Asics to produkowane w wielopakach zestawy prostych sportowych skarpet. Dostępne w klasycznych kolorach jak biały, szary czy czarny będą optymalnym wyborem dla początkujących biegaczy, którzy szukają modeli w rozsądnym przedziale cenowym
  • Seria Performance - to skarpety o lepszym składzie materiałowym i bardziej zaawansowanej konstrukcji niż zwykłe wielopaki. Dostępne w kilku wariantach jeśli chodzi o wysokość skarpetki. Doskonałe w przypadku nieco bardziej wymagających biegaczy.
  • Specjalistyczne serie - Lite-Show, Fujitrail czy Winter - przeznaczone do konkretnych zastosowań. Cała seria Lite-Show wyróżnia się dużą ilością elementów odblaskowych. Nie inaczej jest w przypadku skarpet, które wyposażone zostały w odblaski w górnej części cholewki. Fujitrail Run Sock to wersja skarpet przeznaczona do biegania w terenie. Wyższa cholewka i odpowiednia dawka grubszego, miękkiego materiału umieszczona w strategicznych miejscach szczególnie dobrze sprawdza się w górskim terenie. Skarpetki Asics Winter to zimowa wersja z dodatkowym ociepleniem, doskonała do treningów w okresie jesienno-zimowym.

  Skarpety Asics - co oznaczają dopiski na temat wysokości skarpety

  W nazwie każdego modelu skarpet do biegania Asics znajdziemy takie dopiski jak: ankle, quarter czy crew. To angielskie nazwy, które oznaczają wysokość danej skarpetki. I tak skarpety Asics z oznaczeniem “secret” oznaczają, że skarpetka jest schowana w bucie i nie widać jej na zewnątrz. Skarpety Asics typu “ankle” sięgają mniej więcej pod kostkę i wychodzą tuż ponad cholewkę buta. “Quarter” to klasyczna długość skarpety do kostki. To najpopularniejszy typ skarpet do biegania Asics. “Crew” to skarpeta sięgająca do połowy łydki. Często spotykana w modelach przeznaczonych do biegania w górach lub w skarpetach Asics zimowych. Wszystkie widoczne skarpety Asics dostępne są zarówno w naszym sklepie internetowym jak i stacjonarnie w sklepie w Poznaniu.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: