pixel
PACZKA W WEEKEND - złóż zamówienie do piątku do godziny 13:00 i otrzymaj je w sobotę
ilość znalezionych towarów: 3

Plecaki do biegania Ultimate Direction

  POPULARNE MODELE PLECAKÓW ULTIMATE DIRECTION: ULTIMATE DIRECTION ULTRA VEST/ ULTIMATE DIRECTION MOUNTAIN VEST/ ULTIMATE DIRECTION RACE VEST

  Ultimate Direction plecaki i kamizelki na górskie przygody

  Bieganie po górach wiąże się z potrzebą bycia przygotowanym na każde warunki. Wybierając się na dłuższy trening czy zawody musimy mieć ze sobą pas lub plecak biegowy, Jednymi z najczęściej wybieranych modeli w ofercie Natural Born Runners są plecaki biegowe Ultimate Direction. To marka, która jest specjalistą od sprzętu na trailowe przygody. Marka Ultimate Direction powstała w Stanach Zjednoczonych 1985 w mekkce amerykańskich biegów ultra - Boulder. Kamizelki i plecaki biegowe Ultimate Direction od początku były więc testowane przez wielbicieli outdoorowych przygód, nie tylko biegania, ale także roweru czy wspinaczki. Z tego powodu rozwiązania zastosowane w każdym w Ultimate Direction Vest nie są przypadkowe!

  Ultimate Direction plecaki i kamizelki - najważniejsze cechy

  Plecaki i kamizelki Ultimate Direction tworzone są przez sportowców dla innych sportowców! Cechuje je najwyższa jakość wykonania, tak aby sprawdziły się w nawet najtrudniejszych warunkach. Ultimate Direction plecak to wysoka jakość materiałów i bardzo dobre dopasowanie. Wszystko po to, aby plecak idealnie przylegał do ciała i nie przemieszcza się w czasie biegania czy zjazdu na rowerze. Kamizelki i plecaki Ultimate Direction pozwalają biegaczom zabrać na trasę cały niezbędny sprzęt, którego lista na biegach ultra jest niezwykle długa. Nie bez powodu ambasadorem Ultimate Direction jest Anton Krupicka - jeden z legendarnych amerykańskich ultrasów! Plecaki Ultimate Direction - rodzaje i najważniejsze różnice Decydując się na plecak Ultimate Direction mamy do wyboru różne pojemności. Ultimate Direction Ultra cechuje duża pojemność 10,8 . Jeśli jednak wybieramy się na krótkie zawody świetnie sprawdzi się na nich Ultimate Direction Race Vest - bardzo lekka wersja startowa. Marząc o długich górskich przygodach warto sprawdzić Ultimate Direction Adventure Vest - wersję na długie górskie przygody!

  Ultimate Direction Vesta - plecaki i kamizelki dla kobiet

  W ofercie Ultimate Direction znajdziecie także kamizelki i plecaki przeznaczone specjalnie dla kobiet. Takie rozwiązanie pozwalają na ich znaczne lepsze dopasowanie do kobiecej sylwetki. Jeśli nadal nie możesz się zdecydować który plecak Ultimate Direction wybrać przeczytaj koniecznie nasz artykuł Plecak do biegania, kamizelka biegowa - jak wybrać?