pixel
ilość znalezionych towarów: 7

Plecaki do biegania Salomon

  Salomon kamizelki i plecaki biegowe dla wielbicieli górskich przygód

  Marka Salomon zrodziła się we francuskim sercu Alp i od dziesiątek lat produkuje jedne z najlepszych plecaków biegowych na świecie. Ultralekkie Salomon kamizelki biegowe znajdziemy niemal na każdym dużym biegu. Funkcjonalne plecaki do biegania Salomon to gwarancja, że zawsze w łatwy sposób będziesz mógł sięgnąć do tego co zabrałeś ze sobą w góry.

  Kamizelki Salomon do biegania po górach - co je wyróżnia

  Kamizelki Salomona cechuje ogromna trwałość i użycie wysokiej jakości materiałów. Plecaki biegowe Salomon zaprojektowane są tak, aby sprawdzić się nawet w najcięższych warunkach. W ofercie Natural Born Runners znajdziesz zaawansowane kamizelki biegowe Salomon dla zawodników walczących o każdą sekundę na trasie biegu. Kamizelki te są niemal niewyczuwalne na ciele, a ich głównym zadaniem jest idealne rozłożenie ciężaru, który do nich zapakowałeś oraz łatwy dostęp do każdego elementu sprzętu. O tym jakie to ważne, wie każdy kto stracił miejsce na zawodach np. przez zbyt długie wyciąganie żeli czy czołówki. Salomon plecaki trailowe na start stworzone są tak, aby niemal do zera eliminować ryzyko otarć, czy odparzeń, które mogą być poważną przeszkodą w biegach ultra. Każda kamizelka biegowa Salomon jest uszyta z szybko schnących materiałów, tak sprawdzić się dobrze zarówno w czasie deszczy jak i upału.

  Plecaki do biegania Salomon - co znajdziemy w środku

  Zarówno plecak jak i kamizelka biegowa do podstawa samowystarczalności w górach. Bez odpowiedniego sprzętu i pożywienia jesteśmy zdani w górach na łaskę i niełaskę pogody. Stwarzamy też w ten sposób niebezpieczeństwo dla innych, którzy w razie zagrożenia zdrowia będą chcieli przyjść nam z pomocą. To właśnie dlatego na większości list ze sprzętem obowiązkowym na biegi górskie znajduje się plecak lub kamizelka biegowa. Salomon produkuje swój sprzęt, aby pomóc biegaczom trialowym biegać komfortowo, bezpiecznie i do tego szybko! Większość plecaków Salomon ma w zestawie softflaski, tak abyś mógł się szybko napić zawsze gdy tego potrzebujesz! Do większości z nich możemy również dokupić bukłaki. Jednym z najpopularniejszych modeli jest to od lat plecak Salomon Adv Skin w różnych rozmiarach od 5 do 10 i 12 litrów. Oferuje on świetne dopasowanie dzięki unikalnemu systemowi pasków regulujących SesnsFit. Bogatą ofertę plecaków Salomon znajdziesz online jak i w sklepie stacjonarnym Natural Born Runners.