pixel
ilość znalezionych towarów: 7

Brubeck Thermo

  Brubeck Thermo — świetna pierwsza warstwa do biegania i nie tylko

  Brubeck Merino Active Wool to jedna z najbardziej uniwersalnych kolekcji polskiej marki Brubeck. Jako samodzielna warstwa sprawdzi się w zimniejsze dni od wiosny do jesieni, a zimą może posłużyć jako pierwsza warstwa naszej zimowej garderoby. Możesz założyć Brubeck Active Wool do biegania, na rower czy na wycieczkę w góry. Jeśl lubisz spędzać czas na łonie natury, Acive Wool Brubeck na pewno będziesz zakładał bardzo często. Biegając i uprawiając każdy inny sport na świeżym powietrzu w okresie od jesieni do wiosny musimy być gotowi na zmienne warunki pogodowe. W tym czasie bardzo dobrze sprawdzi się ubieranie na cebulkę. W roli pierwszej warstwy świetnie zda egzamin Brubeck Thermo. Zarówno ➡️koszulka Brubeck Thermo jak i ➡️Brubeck Thermo spodnie i getry. Bielizna Thermo Brubeck świetnie dopasuje się do ciała i chroni nas podczas aktywności zarówno przed wyziębieniem, jak i przegrzaniem.

  Brubeck Thermo damska i Brubeck Thermo męska — skład i sposób działania

  Brubeck Thermo, na tle innych kolekcji tej marki wyróżnia użycie specjalistycznej przędzy Nilit Heat. Jest ona tworzona bazując na węglu kawowym, pozyskiwanym z łupin kawy Posiadają one wyjątkowe właściwości termoregulacyjne. Sprawiają, że bluza potrafi gromadzić wydzielane przez nasze ciało ciepło, tak abyśmy my uniknęli wyziębiania w trudnych warunkach. Jednocześnie Brubeck Thermo bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć na zewnątrz. To sprawia, że bielizna nie nasiąka nadmiernie wodą. Dodatkowo zarówno Brubeck Thermo damska, jak i Brubeck Thermo męska, posiada specjalne strefy wentylacyjne, chroniące nas przed przegrzaniem w czasie bardziej intensywnego wysiłku.

  Brubeck Thermo komplet męski i damski — idealny na narty i bieganie zimą

  Jeśli wybierasz się zimą w góry może Ci się przydać zarówno ➡️Brubeck Thermo bluza męska lub damska oraz ➡️ Brubeck Thermo legginsy damskie damskie i spodnie męskie. Brubeck Thermo idealnie sprawdzą się jak warstwa pod spodnie i kurtkę narciarską. Co bardzo ważne dla wielu osób, bielizna Thermo Brubeck wykonana jest w technologii bezszwowej, co pozwala na uniknięcie tworzenia się otarć w czasie aktywności. Jest również antyalergiczna. Jeśli chcesz kupić Brubeck Thermo zestaw, weź pod uwagę, że nie zawiera on wełny. Dlatego też przypadnie do gustu osobom, które są na nią uczulone oraz tym, które stawiają na pierwszym miejscu świetną termoregulację.