pixel
ilość znalezionych towarów: 10

Soft flaski i miękkie bidony do biegania

  Soft flaski i miękkie bidony do biegania — wygodne nawadnianie w czasie długiego wysiłku

  Dostarczanie odpowiedniej ilości płynów to podstawa każdego długiego treningu biegowego, a także udanych zawodów. Bidon do biegania to część niezbędnika każdego biegacza. W Natural Born Runners jesteśmy zdecydowanie zwolennikami miękkich bidonów dla biegaczy, czyli soft flasków. W odróżnieniu od wersji twardych, bo wypiciu płynu nie zajmują one niemal miejsca. Są dużo lżejsze i minimalizują niemal do zera ryzyko otarć. Są szczególnie przydatne w czasie upałów, kiedy wyjście na trening bez zapasu wody lub innych napojów może się skończyć odwodnieniem.

  Bidony dla biegaczy — jak znaleźć wersję dla siebie

  Obecnie na rynku znajdziemy bardzo szeroki wybór soft flasków do biegania. Mogą się one różnić znacząco pojemnością — od małych ➡️ soft flasków 150 ml, przez średnie ➡️ soft flaski 250 ml po duże ➡️ soft flaski 500 ml i większe. W większości plecaków znajdziemy w zestawie 2 miękkie bidony, dopasowane do wielkości plecaka. Mały miękki bidon do biegania może jednak zabrać również do ręki na zawody lub krótszy trening. Specjalnie zaprojektowane ➡️ soft flaski na rękę w ostatnim czasie zyskują mocno na popularności! W upalne dni nawet lekkie zwilżenie ust i zabranie malutkiego łyka może dodać nam na treningu lub zawodach sporo sił. W ofercie Natural Born Runners znajdują się również ➡️ soft flaski z rurką, które ułatwiają szybkie napicie się podczas szybkiego biegu.

  Bidon biegowy — czyszczenie i wymiana

  Bidon biegowy możesz nam służyć latami, ale tylko, gdy będziemy o niego dobrze dbać. Soft flask do biegania, jak każda rzecz do przechowywania napojów wymaga odpowiedniego czyszczenia. Jeśli wlewamy do miękkich bidonów słodkie napoje, musi być ono jeszcze dokładniejsze. Źle wyczyszczony bidon biegowy może być źródłem zarazków. Po każdym biegu umyj więc dokładnie bidon, a co jakiś czas przeprowadź dokładne czyszczenie np. z pomocą nowej szczoteczki do zębów. Pamiętaj, że w czasie biegu Twój żołądek jest szczególnie wrażliwy. Nie dostarczaj mu więc dodatkowych wrażeń przez picie z brudnego bidonu.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: