pixel
PACZKA W WEEKEND - złóż zamówienie do piątku do godziny 13:00 i otrzymaj je w sobotę

60 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot zamówienia!

Kupując sprzęt w Natural Born Runners w okresie przedświątecznym (od 1 do 23 grudnia), masz aż 60 dni na jego wymianę lub zwrot. Co ważne, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy, że skorzystasz ➡️ z naszego kreatora zwrotów i dostarczysz zwrot do paczkomatu. (Bezpłatne wymiany i zwroty dotyczą zamówień sprzętu, odzieży i butów, które nie noszą śladów użytkowania).

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent, sprawdź nasz poradnik, w którym zebraliśmy najciekawsze propozycje prezentowe dla biegaczek i biegaczy. Wybraliśmy najlepszy, naszym zdaniem, sprzęt z naszej oferty, który sami sprawdziliśmy podczas naszych codziennych treningów, dzięki czemu możemy śmiało polecać go dalej.

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 13:00 w dni robocze wysyłamy jeszcze tego samego dnia, co znaczy, że w zdecydowanej większości przypadków swoją przesyłkę otrzymasz już w kolejny dzień roboczy! Dodatkowo oferujemy opcję dostawy na Weekend, realizowaną za pomocą Paczkomatów. Kliknij ➡️ tutaj, aby dowiedzieć się więcej.
Prezenty dla biegaczy

Wybierz odpowiedni prezent dzięki naszemu poradnikowi!Podziel się swoim komentarzem z innymi