
Spodnie REWELACJA! Jestem początkującym biegaczem i postanowiłem zakupić te spodnie na okres zimowy, gdyż w zwykłych dresach marzłem bardzo. Dobsom R-90 WINTER to istna rewelacja! Miałem przyjemność w nich potruchtać na dystansie do 10-... Więcej!

Ponieważ jestem zimnolubny, to spodnie są głównie na ekstremalne warunki, czyli wiatr i ujemne temperatury. Równie dobrze sprawują się na biegówkach. Spodnie wg mnie bardzo OK, poza jednym "ale" - niestety muszę mieć pod spodem jakąś "ś... Więcej!

Kapsułki działają świetnie. Dzięki nim zrezygnowałem z izotoników i przestawiłem się wyłącznie na wodę + kapsułki. Co prawda to małe opakowanie ma średni sens, ale skoro nie ma większego to nie ma wyboru...
KSIĄŻKA "Bardzo długi bieg":
Legendarny długodystansowiec dzieli się wspomnieniami z historycznego triumfu w maratonie bostońskim w 1975 roku, który przyczynił się do rozkwitu współczesnej mody na bieganie. W ciągu dwóch godzin i dziewięciu minut Bill Rodgers z nieznanego biegacza stał się legendą; z Billa Rodgersa – „Billym z Bostonu”. W jednej chwili został ulubieńcem tłumów i wzorem ujmującego długodystansowca z lat 70. Rodgers, czterokrotny zwycięzca maratonów w Bostonie i Nowym Jorku, jest jedynym maratończykiem, którego zdjęcie dwa razy ukazało się na okładce „Sports Illustrated”. Rekordowa wygrana w najsłynniejszym z biegów zmieniła jego losy na zawsze. Przełomowe osiągnięcie Billa Rodgersa w Bostonie miało także wpływ na życie wielu innych amerykańskich biegaczy, którzy uwierzyli, że mogą pójść w jego ślady, a tysiące zwykłych ludzi zasznurowało buty biegowe i ruszyło w pogoń za marzeniami. Rok przed wygraną Rodgersa w zawodach bostońskich w 1975, liczba uczestników wszystkich organizowanych w USA maratonach nie przekroczyła 20 tysięcy. W roku 2009 liczba zawodników biegów maratońskich wzrosła do niemal pół miliona. Trzydzieści siedem lat po pamiętnym maratonie 1975 roku Bill Rodgers nadal urzeka postawą kordialnego lekkoducha, która zapewniła mu miejsce w panteonie najbardziej uwielbianych amerykańskich sportowców. W książce Maratończyk Rodgers po raz pierwszy opisuje kulisy swego historycznego zwycięstwa i wydarzenia, które do niego doprowadziły.